Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Sukces sprzedaży Samsung Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5 w Europie, składane smartfony osiągnęły rekord sprzedaży przewyższający wyniki poprzedniej generacji

Samsung Electronics ogłosił, że wczesne wyniki sprzedaży smartfonów Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5 przewyższyły wyniki ich poprzedników w Europie.

11 sierpnia Samsung ogłosił dostępność smartfonów Galaxy Z Flip5 i Z Fold5 w 38 krajach Europy. Od chwili wprowadzenia na rynek, obydwa składane smartfony osiągnęły rekord sprzedaży przewyższający wyniki poprzedniej generacji.

 

„Najnowsze foldy Galaxy sprzedają się niezwykle szybko” – powiedział Benjamin Braun, Dyrektor ds. Marketingu w Samsung Europe na konferencji prasowej, która odbyła się 31 sierpnia na targach IFA Berlin 2023. „Rzeczywiście, wartość sprzedaży najnowszych foldów Galaxy przewyższyła tę odnotowaną w Europie dla serii Galaxy Note”.

 

Sukces najnowszych foldów Galaxy na rynku europejskim odzwierciedla rosnącą dynamikę wchodzenia kategorii składanych smartfonów do głównego nurtu. Eksperci branżowi przewidują, że roczny wolumen sprzedaży foldów Galaxy, w tym Galaxy Z Flip5 i Z Fold5, przekroczy w tym roku próg 10 milionów sztuk.

W Europie stosunek sprzedaży Galaxy Z Flip5 do Z Fold5 wynosi około 7:3. Dużym zainteresowaniem konsumentów cieszyły się modele Galaxy Z Flip5 w kolorach grafitowym i miętowym, natomiast popularnymi kolorami modelu Galaxy Z Fold5 były czerń i błękit.

Galaxy Z Flip5 został doceniony za zmysłowy design i udoskonalony wyświetlacz Flex Window, który jest 3,78 razy większy niż w poprzedniej generacji. Natomiast aparat FlexCam urzekł konsumentów, szczególnie w Europie, swoimi wszechstronnymi możliwościami.

Galaxy Z Fold5 to mocny sprzęt zwiększający produktywność, wyświetlający pasek zadań i kompatybilny z rysikiem S Pen, który pozwala jeszcze bardziej zwiększyć wielozadaniowość. Dzięki najsmuklejszej j i najlżejszej konstrukcji spośród wszystkich Galaxy Z Fold, zmniejszonej o 10 gramów, smartfon Samsung Z Fold5 spotkał się z pozytywną reakcją rynku europejskiego.

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE