Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Schneider Electric ogłosiło drugą edycję konkursu Sustainability Impact Awards

Znany producent rozwiązań z zakresu zarządzania zasilaniem, francuska firma Schneider Electric, ogłosiła drugą edycję swojego środowiskowego konkursu. Zgłoszenia można nadsyłać do 8 grudnia.

Nagroda Sustainability Impact Award została powołana w celu uznania dla liderów zrównoważonego rozwoju wśród klientów i partnerów IT francuskiego producenta. W tym roku nagroda obejmie nowe kategorie związane z wpływem na otoczenie biznesowe tj. na klientów i na własną firmę. Kryteria selekcji zostały rozszerzone. Nowe kategorie, to „Wpływ na moich klientów” i „Wpływ na moją firmę”. Pierwsza nagradza partnerów, którzy prowadzą zrównoważone inicjatywy, aby pomóc swoim klientom osiągnąć cele w zakresie dekarbonizacji, natomiast druga nagradza klientów, którzy wykazują najlepsze postawy w zakresie zrównoważonego rozwoju poprzez dekarbonizację własnej działalności.

Nominacje do Sustainability Impact Awards 2023, można podawać na stronie konkursu do 8 grudnia. W tym roku firma ogłosiła  rozszerzyła kryteria wyboru kandydatów, aby uwzględnić także klientów i partnerów, doceniając w ten sposób zbiorowy wkład swojego szerokiego ekosystemu.

Globalni zwycięzcy zostaną ogłoszeni w kwietniu 2024 r. W poprzedniej edycji zgłoszono 241 nominacji, a sześciu globalnych zwycięzców zostało wyróżnionych za wysiłki w zakresie innowacji i dekarbonizacji. Nagrody te wpasowują się w trend wyznaczony m.in. inicjatywą Schneider Electric Partnering for Sustainability, której celem jest wzmacnianie pozycji szerokiego ekosystemu partnerów na rzecz bardziej zrównoważonej przyszłości.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE