Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Samsung postanowił zarejestrować znaki handlowe “AI Phone” oraz “AI Smartphone”

„Telefon AI” i „Smartfon AI” – brzmi jak hasła handlowe… i tym właśnie jest. Samsung zadbał, by nikt tychże haseł, przed premierą serii Galaxy S24, nie “podebrał”.

Nadchodzące smartfony z serii Galaxy S24 mają wyróżnić się dzięki nowym funkcjom sztucznej inteligencji, które Samsung zamierza w nich zastosować. Plotki o intensywnym wykorzystaniu AI w nadchodzących “eskach” pojawiają się już od kilku miesięcy. Teraz dostajemy kolejne dla nich poparcie. Firma zawnioskowała o rejestrację znaków towarowych “AI Phone” oraz “AI Smartphone”.

Jak wskazuje GalaxyClub, koreański gigant wprowadzi generatywną sztuczną inteligencję do wszystkich modeli Galaxy S24 na początku przyszłego roku. Samsung rzekomo pracuje nad innymi znakami towarowymi, takimi jak Magic Pixel, Flex Magic i Flex Magic Pixel. Jeśli chodzi o znaki towarowe „AI Phone” i „AI Smartphone”, Sammobile podaje, że ponieważ są to nazwy rodzajowe, możliwe jest, że Samsung nie otrzyma ich na wyłączność. Jednak ich zgłoszenie sugeruje, że firma chce promować linię Galaxy S24 właśnie za pomocą głośnego trendu, jakim jest AI.

Co dokładnie Samsung planuje wprowadzić w serii Galaxy S24? Trudno wyrokować. Osobiście stawiam na rozwiązanie software, które będzie zawierało element generatywnej AI. Gdybym miał tę myśl doprecyzować, to postawiłbym na obróbkę zdjęć za pomocą opisu oczekiwanego efektu, co znamy z różnych generatywnych AI już działających na rynku. Przekonamy się niedługo. „Galaxy Unpacked” odbędzie się zapewne w styczniu 2024 r.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE