Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Samsung Memory Summit 2023 – “Zbudowaliśmy forum wymiany informacji” – powiedział o wydarzeniu Maciej Kaminski, Samsung Memory

Samsung w tym roku swój Memory Summit zorganizował w Pabianicach, w postindustrialnych przestrzeniach hotelu Fabryka Wełny. Na zaproszonych gości czekały interesujące wystąpienia i efektowna gala wręczenia nagród najskuteczniejszym partnerom. 

Samsung Memory po raz kolejny udowadnia, że ma znakomite relacje z partnerami. Przez całe Memory Summit atmosfera była wyjątkowo przyjazna, a korytarze pełne interesujących rozmów. Organizatorom po raz kolejny udało się zbudować wydarzenie partnerskie, które obecni będą wspominali bardzo pozytywnie.

Gospodarz wydarzenia, Maciej Kamiński, Dyrektor Samsung Memory na Polskę i CEE, wielokrotnie tego dnia pojawiał się na scenie, wspomagając w prowadzeniu imprezy Macieja Kurzajewskiego. W trakcie swojego wystąpienia otwierającego Memory Summit, Maciej Kamiński przedstawił atuty firmy pod postacią “mocnych kart” – interesujące podejście w przypadku firmy, która w ofercie ma m.in. karty pamięci.

 

“Na spotkaniu gościliśmy ponad 120 osób, ponad 60 różnych partnerów (…) Niesamowite wydarzenie. (…) To też okazja by nagrodzić w 6 kategoriach partnerów, zwycięzców, którzy dokonali wzrostów sprzedaży, lub zdobyli wybitne osiągnięcia w głównych kategoriach naszego biznesu” – powiedział Maciej Kamiński, Samsung Memory – “Jednym z celów, jaki nam przyświeca jest zbudowanie forum do wymiany informacji i sądzę, że nam się udało”

 

 

Samsung zdecydowanie stanął na wysokości zadania w roli organizatora. Świetnie przygotowane wystąpienia, dobra oprawa i interesujący program, oraz, co w naszej opinii najważniejsze, znakomita atmosfera – Samsung Memory Summit 2023 był jednym z najlepszych wydarzeń partnerskich tej wiosny.

 

Warto dodać, że ledwie kilka dni wcześniej Maciej Kamiński odbierał statuetki IT Champion w kategoriach “Procesory i Podzespoły PC” oraz “Backup i Pamięci Masowe” na gali magazynu IT Reseller:

IT Champions 2023: “Nie tylko jesteśmy vendorem, który jest doceniany, ale też jesteśmy częścią tak ważnego wydarzenia dla branży IT” – tak, wygraną w 2 kategoriach komentuje Maciej Kamiński z Samsung Memory

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE