Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Rynek w zdecydowanej większości zadowolony z dystrybucji – wynika z najnowszego badania

Badanie przeprowadzone przez Channelnomics we współpracy z Global Technology Distribution Council (GTDC) podkreśla niezastąpioną rolę dystrybutorów, ale także zadowolenie partnerów z działania tego kluczowego elementu łańcucha dostaw.

Dostawcy i partnerzy w dużym stopniu polegają na dystrybutorach, jeśli chodzi o docieranie do rynku docelowego i jego obsługę. Badanie „Distribution Value Perspectives”, obejmujące blisko 500 dostawców rozwiązań i partnerów w Ameryce Północnej i Europie, ujawnia wysoki poziom satysfakcji i efektywności związanej z dystrybucją hurtową.

Vendorzy i partnerzy zgadzają się, że dystrybutorzy odgrywają skuteczną rolę w dostosowywaniu ich planów i celów strategicznych oraz przyczynianiu się do ich realizacji. Wśród ankietowanych partnerów aż 89% wykazało satysfakcję z wkładu dystrybutorów w realizację ich celów strategicznych. 75% vendorów wyraziło swoje zadowolenie z działania dystrybutorów.

Wysoki stopień zadowolenia z roli i funkcji dystrybutorów dodatkowo podkreślają wskaźniki Net Promoter Score (NPS) przyznane tym grupom: 39 od partnerów i 25 od dostawców. Badanie wykazało, że partnerzy mają zazwyczaj głębsze relacje ze swoimi dystrybutorami niż z dostawcami. Partnerzy na ogół wyrażają większe zadowolenie z usług dystrybutorów, takich jak szkolenia i wsparcie techniczne, kredyty i finansowanie oraz marketing.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE