Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Rodney Clark pokieruje globalną siecią sprzedaży partnerskiej Cisco

Cisco ogłosiło, że Rodney Clark dołączy do firmy i obejmie stanowisko starszego wiceprezesa ds. partnerstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Rodney Clark jest menedżerem z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i biznesie, w tym w kanałach partnerskich. Na każdym etapie swojej kariery prowadził transformacje na dużą skalę, często wspierając przy tym rozwój kanałów partnerskich, a także dał się poznać jako skuteczny i empatyczny lider, który rozwijał różnorodne zespoły.

W nowej roli, Clark będzie wzmacniał i rozwijał globalny ekosystem partnerów Cisco, umacniał pozycję firmy na rynku usług zarządzanych i chmurowych, a także pomagał Cisco i jej partnerom maksymalizować ogromne możliwości w segmencie małych i średnich firm.

 

Rodney Clark

 

“Jestem niesamowicie dumny z pracy, jaką wykonaliśmy z naszym ekosystemem partnerów w ciągu ostatnich 25 lat, a także z wartości biznesowej, jaką pomogliśmy stworzyć naszym wspólnym klientom. Rodney jest właściwym liderem we właściwym czasie, który opierając się na tym, co już udało nam się zbudować, wprowadzi nasze partnerstwa w nowe czasy” – podkreślił, odnosząc się do nominacji Jeff Sharritts, EVP i Chief Customer and Partner Officer w Cisco.

 

Podczas prawie 25-letniej kariery w Microsoft, Rodney Clark zajmował różne stanowiska kierownicze w zakresie sprzedaży, w tym funkcję wiceprezesa ds. korporacyjnych, globalnej sprzedaży kanałowej i szefa kanału. Przed Microsoft spędził dziewięć lat w IBM na stanowiskach związanych ze sprzedażą, marketingiem i zarządzaniem. Ostatnio zajmował stanowisko Chief Commercial Officer w Johnson Controls.

 

“Prawo Moore’a ma się bardzo dobrze” – zapewnił podczas HPE GreenLake Day 2023 Michał Dżoga, Country Manager Intel Polska

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE