Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Rimini Street mianuje Gertrude Van Horn dyrektor ds. informatyki

Rimini Street, globalny dostawca kompleksowego wsparcia, produktów i usług z zakresu oprogramowania biznesowego, czołowy dostawca wsparcia zewnętrznego dla oprogramowania Oracle i SAP oraz partner Salesforce i AWS, ogłosiła dzisiaj mianowanie Gertrude (Trude) Van Horn wiceprezes i dyrektor generalną ds. informatycznych. Na tym stanowisku w Rimini Street Van Horn będzie odpowiedzialna za wizję, kierunek i fachową realizację strategii wzrostu Globalnego Działu IT i Bezpieczeństwa.

Van Horn to znana i szanowana w branży dyrektor generalna ds. informatycznych, mająca za sobą dziesięciolecia doświadczeń jako globalny lider IT w instytucjach publicznych i firmach prywatnych z różnych sektorów, w tym usług finansowych, produkcji i sprzedaży detalicznej. Swoją obszerną specjalistyczną wiedzę technologiczną Van Horn zdobyła między innymi piastując wyższe stanowiska kierownicze w American Express, JP Morgan, Jo-Ann Stores, Office Depot, Haggar Clothing Company i Victoria’s Secret.

Van Horn przyznała, że już wcześniej miała styczność z Rimini Street:

„Po raz pierwszy zetknęłam się z Rimini Street w 2013 roku i od razu byłam pod wrażeniem ich specjalistycznej wiedzy, wysokiej jakości zasobów oraz zaangażowania na rzecz sukcesu i satysfakcji NCH. Firma Rimini Street była przez wiele lat doskonałym partnerem, dlatego jako ich była klientka z radością przyjmuję to nowe wyzwanie. Cieszę się, że jako dyrektor generalna ds. informatyki w Rimini Street będę mogła dzielić się moim doświadczeniem z innymi liderami biznesowymi, szukającymi prawdziwego partnera w dziedzinie IT, który pomoże im w osiągnięciu celów związanych ze wzrostem i rentownością.”

W okresie poprzedzającym mianowanie na stanowisko dyrektor ds. informatyki Van Horn pełniła funkcję starszej wiceprezes dyrektor ds. informatyki w NCH Corporation, gdzie zarządzała kluczowymi inicjatywami na rzecz modernizacji infrastruktury informatycznej firmy, doskonalenia procedur biznesowych oraz promowania innowacji w tej ponad 100-letniej organizacji wartej miliardy dolarów.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE