Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Redakcja Cyberdefence24 podczas konferencji #Cyber24Day przyznała po raz pierwszy nagrody „Filary Cyberbezpieczeństwa”

We wtorek 10 października odbyła się IV edycja konferencji #Cyber24Day, organizowanej przez zaprzyjaźniony z nami serwis CyberDefence24.pl oraz Grupę Defence24. Podczas wydarzenia po raz pierwszy wręczono nagrody „Filary Cyberbezpieczeństwa” dla firm, instytucji i osób, które szczególnie przyczyniają się do rozwoju polskiej branży cyberbezpieczeństwa.

IV edycja konferencji wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród blisko tysiąca zarejestrowanych osób. Wydarzenie #Cyber24Day, organizowane przez serwis CyberDefence24.pl oraz przez Grupę Defence24 na stałe wpisało się w harmonogram najważniejszych eventów w branży cyberbezpieczeństwa.

 

 

Dyskusje, debaty, zakulisowe rozmowy o bezpieczeństwie cyfrowym, cyfryzacji i nowych technologiach po raz kolejny czekały na uczestników konferencji.

 

Po raz pierwszy – wręczenie nagród „Filary Cyberbezpieczeństwa”

W tym roku po raz pierwszy w historii Grupa Defence i CyberDefence24 przyznały też swoje nagrody – „Filary Cyberbezpieczeństwa”, w ramach których wyróżnione zostały osoby, firmy i instytucje, które w sposób szczególny przyczyniają się do zwiększenia poziomu cyberbezpieczeństwa w Polsce. Nagrody zostały przyznane w kategoriach:

 

Firma roku – dla Samsung Electronics Polska

 

Rozwiązanie – Dell Technologies za Cyfrowy Bunkier

 

Startup roku – dla firmy Riffsec

 

Człowiek roku – prof. Artur Ekert

 

NGO / Inicjatywa roku – Cyfrowy Skaut

 

Nagroda specjalna – dla Dowództwa Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni

 

 

 

Wszystkim laureatom w imieniu całej naszej redakcji jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Gala wręczenia nagród odbyła się 10 października w Hotelu Marriott w Warszawie.

Spółka Defence24 to grupa serwisów poświęconych szeroko rozumianej tematyce bezpieczeństwa. Poza CyberDefence24, który zajmuje się cyberbezpieczeństwem i nowymi technologiami, największym z nich jest Defence24, poświęcony zagadnieniom wojskowości, militariów. Grupę tworzą także Energetyka24, InfoSecurity24 oraz Space24, a także Academy24, które zajmuje się organizacją szkoleń.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Honorowym Patronatem Ministra Obrony Mariusza Błaszczaka oraz Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

 

“Kurs na cyfrowe zmiany” – SAP Polska wyróżnił najciekawsze projekty transformacji cyfrowej na gali SAP Innovation Awards towarzyszącą wydarzeniu SAP NOW 2023

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE