Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Programy AI TD SYNNEX osiągają nowe kamienie milowe, aby wspierać gotowość partnerów biznesowych na Copilot dla Microsoft 365

TD SYNNEX (NYSE: SNX) niedawno przekroczył kamień milowy w postaci ponad 2000 partnerów zaangażowanych w ogłoszony w grudniu 2023 roku program Enablement Journey for Copilot for Microsoft 365, który został teraz rozszerzony na dostawców rozwiązań chmurowych (CSP). Ponadto ponad 500 osób otrzymało certyfikację w programie TD SYNNEX.

Te ostatnie kamienie milowe pokazują chęć branży do rozwijania wiedzy i zasobów, które pomogą partnerom wykorzystać transformacyjne możliwości generatywnej sztucznej inteligencji, napędzane osiągnięciami branży, takimi jak ogłoszone 15 stycznia rozszerzenie dostępności Copilot. Copilot dla Microsoft 365 odblokowuje produktywność użytkowników i uwalnia kreatywność w powszechnie używanych aplikacjach Microsoft, w tym Word, Excel, PowerPoint, Outlook i Teams. Obejmuje również zabezpieczenia klasy korporacyjnej, prywatność, zgodność i odpowiedzialną sztuczną inteligencję, aby zapewnić, że całe przetwarzanie danych odbywa się
w ramach dzierżawy Microsoft 365.

 

„Jesteśmy podekscytowani ogromnym zainteresowaniem naszym Enablement Journey dla Copilot do tej pory i nadchodzącą dostępnością dla CSP, która umożliwi większej liczbie firm i użytkowników końcowych dostęp do tego transformacyjnego narzędzia” – powiedział Reza Honarmand, Global Senior Vice President, Cloud, TD SYNNEX. „Ponieważ Microsoft rozszerza dostępność Copilot dla wszystkich partnerów, TD SYNNEX z dumą przewodzi transformacji AI w kanale. Nasz Enablement Journey zapewnia partnerom nie tylko dogłębną wiedzę techniczną i operacyjną, ale także wskazówki dotyczące przyjęcia zmiany kultury organizacyjnej, która na nowo definiuje wydajność i produktywność”.

 

TD SYNNEX Enablement Journey kładzie podwaliny pod płynne przejście, oferując partnerom wsparcie, którego potrzebują, aby pomóc swoim klientom osiągnąć obietnicę lepszej współpracy, usprawnionych procesów i niezrównanego wzrostu produktywności. Współpraca TD SYNNEX i Microsoft zacieśnia się, gdy Copilot dla Microsoft 365 staje się dostępny w całym kanale i obiecuje innowacje, które zmienią sposób, w jaki partnerzy i ich klienci podchodzą do pracy w cyfrowym krajobrazie.

 

„Cieszymy się, że możemy rozszerzyć dostępność Copilot dla Microsoft 365 na dostawców usług w chmurze (Cloud Service Providers) i pochwalamy zaangażowanie TD SYNNEX w umożliwienie partnerom wykorzystania tej transformacyjnej technologii w szerszym gronie niż kiedykolwiek wcześniej” – powiedział David Smith, Vice President, Worldwide Channel Sales, Microsoft. „Microsoft i TD SYNNEX wspólnie pomagają firmom wykorzystać moc sztucznej inteligencji, zmieniając sposób wykonywania pracy w erze cyfrowej”.

 

Mark Phillips, Chief Commercial Officer of Wavenet, brytyjskiego partnera Microsoft MSP i TD SYNNEX rozpoczął badanie możliwości Copilot.

 

„To oczywiste, że potencjał jest niezwykle znaczący, ale klienci potrzebują pomocy w ustaleniu, od czego zacząć i jak to realizować w sposób, który będzie miał istotne przełożenie komercyjne. Naszym zamiarem jest znaczne inwestowanie w ten obszar. Zasoby TD SYNNEX wspierają te wysiłki, a my już pracujemy nad szeregiem inicjatyw związanych ze sztuczną inteligencją, koncentrujących się na przygotowaniu do Microsoft 365 Copilot”.

 

Klienci, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat TD SYNNEX Enablement Journey for Copilot for Microsoft 365, mogą skontaktować się ze swoim opiekunem w TD SYNNEX lub z zespołem TD SYNNEX Cloud.

 

Oto jak było na AVDS Awards 2024! Dziękujemy, że byliście z nami!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE