Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Polskie biuro naszej firmy ma najlepsze osiągnięcia” – ocenia Minoru Jihira, Managing Director Brother CEE w programie “Liderzy Branży” IT Reseller TV

Wydarzenie “Dealer Day 2023” było dla nas okazją do rozmowy z gościem specjalnym przygotowanego przez firmę Brother spotkania. Minoru Jihira, Managing Director Brother CEE opowiedział o strategii firmy na region, ale też o tym, jakie z urządzeń Brother wzbudza jego największą sympatię. 

Brother Polska jest organizacją wysoko ocenianą przez regionalnego szefa firmy. To bez cienia wątpliwości dało się wyczuć w rozmowie z Minoru Jihirą, Managing Directorem Brother CEE. Zarówno podczas nagrania, jak i poza kamerą, usłyszałem wiele ciepłych słów na temat zespołu prowadzonego przez Piotra Bacę.

“Polski rynek, polskie biuro Brother, osiąga najlepsze wyniki. Piotr i jego zespół mają świetne relacje z partnerami i aktywnie z nimi działają” – skomentował pracę polskiego oddziału Minoru Jihira, Managing Director Brother CEE.

 

 

Nasza rozmowa dotyczyła także strategicznego spojrzenia na rynek druku i zmian, jakie widać w ofercie japońskiej firmy. Zmieniająca się oferta produktowa, w tym poszerzanie obszarów działania na np. druk etykiet, to jedna część transformacji, którą przechodzi Brother. Druga związana jest ze zrównoważonym rozwojem:

 

“Widzimy rosnące oczekiwanie do zwrócenia uwagi na środowisko, na zrównoważony rozwój, zrównoważone społeczeństwo. Staramy się więc zwiększać stale udział kartridży poddawanych recycklingowi. Mamy poświęconą temu procesowi fabrykę w regionie CEE, na Słowacji. Wykorzystujemy ją aby efektywnie przetwarzać zużyte kartridże i tonery” – wyjaśnił szef firmy Brother na region CEE

 

Więcej o samym wydarzeniu Brother Dealer Day 2023 możesz przeczytać w naszej relacji z tego, skądinąd świetnie przygotowanego spotkania:

Brother Dealer Day 2023 – Doskonały czas do celebrowania świetnych wyników wspólnie z kanałem partnerskim!

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE