Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Piotr Podlawski nowym Head of Microsoft Cloud Services w spółce Hostersi

Piotr Podlawski, dotychczasowy Global Cloud Services Director w Beyond.pl z początkiem kwietnia zasilił szeregi spółki Hostersi jako Head of Microsoft Cloud Services. Będzie on odpowiadał za rozwój oferty w obszarze rozwiązań chmurowych Microsoftu oraz usług utrzymaniowych na poziomie cloud.  

Najnowszy kadrowy transfer podkreśla ambicje spółki Hostersi związane z konsolidacją rynku rozwiązań chmurowych i wzmocnienia oferty usług Microsoftu. 

 

– To naturalna konsekwencja realizacji naszej strategii wielochmurowej. Jako Hostersi zawsze staraliśmy się być pionierem w oferowaniu nowoczesnych rozwiązań IT, a z Piotrem przy sterze działu Microsoft Cloud Services, będziemy mogli kontynuować misję dostarczania usług najwyższej klasy – tłumaczy Tomasz Dwornicki, Prezes Zarządu Hostersi Sp. z o.o. 

 

Piotr Podlawski przybywa do Hostersów z imponującym portfolio, zdobytym m.in. w Beyond.pl, gdzie jako Global Cloud Services Director miał istotny udział w kształtowaniu hybrydowej strategii chmurowej poznańskiej spółki. Wcześniej budował z greenfield biznes Microsoft CSP i LSP w Integrit S.A., pracował też w takich firmach, jak Integrit S.A., Also, Incom, Teta, JTT Computer, czy IT Trust. Od lat wspiera też mentorsko ekosystem startupów rozwijających swój biznes w oparciu o rozwiązania chmurowe.  

 

–  Chcemy w Hostersach być partnerem dostawców chmurowych, który łączy ze sobą różne światy, oferując nowoczesne usługi na poziomie utrzymania chmury, modernizacji aplikacji, DevOps/FinOps i optymalizacji. Zamierzamy wspierać klientów w obszarach Modern Workplace i AI. Priorytetem jest dla nas jak najbardziej efektywne wykorzystywanie nowoczesnych technologii przez klientów.  Do tego dochodzi wsparcie doradcze w cyfrowej transformacji. Chmura oznacza dla nas najlepszy dla Klienta, tzw „technology set”, który może mieć różne, hybrydowe lokalizacje – mówi o swojej nowej roli Piotr Podlawski, Head of Microsoft Cloud Services w Hostersi.  

 

Hostersi to wiodący integrator chmurowy i sysops/devops house, specjalizujący się w projektowaniu, zarządzaniu i utrzymywaniu infrastruktur IT, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań chmurowych  (AWS, Microsoft, Google). Firma realizuje strategię multi-cloud. Jest partnerem roku 2023 Amazon Web Services w prestiżowej kategorii „System Integrator” w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Hostersi to również Microsoft Solution Partner oraz oficjalny partner Google Cloud. Hostersi są jedną z najszybciej rosnących firm w Europie, według rankingu FT1000 przygotowywanego przez Financial Times i Statistę, w którym to rankingu w roku 2024 znaleźli się po raz kolejny 

 

“Zrównoważony rozwój jest podstawą dla naszej przyszłości” – skomentowała Karolina Romańczuk odbierając nagrodę dla Bechtle direct Polska podczas gali HP Partner Excellence Award 2023

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE