Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Pilotażowa Linia Syntezy kropek kwantowych – QNA Technology ogłasza zakończenie budowy

QNA Technology zakończyła proces budowy pierwszej wersji eksperymentalnej Pilotażowej Linii Syntezy kropek kwantowych, jak podała spółka.

„Zakończenie budowy linii pilotażowej do syntezy kropek kwantowych to kolejny krok na ścieżce naszego rozwoju. Następnymi etapami, planowanymi na ten rok, po przeprowadzeniu testów technologicznych całego układu będą: odtworzenie procesu syntezy wytwarzania kropek kwantowych na linii pilotażowej oraz dostosowanie tego procesu do warunków technicznych, specyficznych dla linii pilotażowej, tzn. osiągnięcie na linii wysokiego stopnia powtarzalności syntez o parametrach spełniających oczekiwania potencjalnych klientów” – powiedział prezes Artur Podhorodecki, cytowany w komunikacie.

W przyszłości firma zamierza skoncentrować się na poszukiwaniu optymalizacji i usprawnień procesowych, zwiększaniu wydajności prowadzonych syntez, zwiększeniu stopnia automatyzacji, a także obniżeniu jednostkowych kosztów wytworzenia produktu końcowego.

„Realizacja tego celu pozwoli nam na przejście z klientami, którzy obecnie testują nasze materiały, oraz z nowymi klientami do kolejnych etapów współpracy oraz znacząco wzmocnić nasz wizerunek w branży. W szczególności realizacja tego celu pozwoli nam zaspokoić popyt klientów związany z zapotrzebowaniem na rosnące ilości materiału niezbędne np. do wytworzenia przez klientów serii urządzeń prototypowych wykorzystujących nasze kropki. Eksperymentalna linia pilotażowa jest także niezbędna do zebrania doświadczeń, które posłużą nam do zaprojektowania w przyszłości produkcyjnej linii syntezy o większej wydajności” – dodał prezes w opublikowanej notce.

Budowa Pilotażowej Linii Syntezy była finansowana z emisji udziałów w 2021 roku oraz z emisji akcji spółki w II kwartale 2023 roku.

QNA Technology to firma technologiczna i pionier w syntezie kropek kwantowych, emitujących światło niebieskie, niezawierających metali ciężkich, będących innowacyjnym materiałem półprzewodnikowym, rozwijanym przez spółkę głównie dla branży wyświetlaczy.

QNA Technology chce przejść na rynek główny GPW

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE