Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Paweł Kazimierczyk Business Developmenet Managerem Cisco w TD Synnex

TD Synnex poinformował o powołaniu Pawła Kazimierczyka na stanowisko Business Development Managera Cisco, który po dwuletniej przerwie wraca do firmy.

Do nowych obowiązków Pawła Kazimierczyka będą należeć m.in. zindywidualizowane wsparcie partnerów biznesowych w zakresie rozbudowy ich kompetencji, a także rozwoju sprzedaży i promocji rozwiązań Cisco. Jego zadaniem będzie też na budowanie długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi oraz podtrzymywanie relacji, które zdążył zbudować podczas wielu lat pracy w branży IT, w tym 6 lat spędzonych w Tech Data.

Paweł Kazimierczyk

Wiceprezes TD Synnex na Polskę i Europę Południowo-Wschodnią, Mateusz Ziółkowski, skomentował:

„Z przyjemnością ponownie powitałem Pawła Kazimierczyka w zespole TD SYNNEX. Dał się poznać jako osoba konsekwentnie dążąca do celu, potrafiąca realizować postawione jej zadania, ale także sama aktywnie wyszukująca nowe obszary do zagospodarowania. Nie spoczywa na laurach, cały czas się uczy i też zależy mu na rozbudowie kompetencji naszych partnerów biznesowych, na co ma ode mnie zielone światło. Edukacja to jeden z priorytetów TD SYNNEX. Jestem pewien, że obie strony dużo zyskają na tym powrocie. Trzymam za Pawła kciuki i życzę mu wielu sukcesów”.

Paweł Kazimierczyk swoją karierę w IT rozpoczął w 2011 roku od pracy jako Sales Specialist w Morele.net. W 2014 r. przeszedł do Malibu PC. W 2015 roku został Key Account Managerem w Optima Serwis. Rok później postanowił rozwijać swoją karierę zawodową po stronie dystrybutora i dołączył do zespołu Tech Data Polska, gdzie przez 5 lata pracował jako Sales Representative, SMB Medium, a potem awansował na stanowisko Business Development Manager – komponenty/peryferia. Dał się poznać jako osoba potrafiąca budować relacje biznesowe, proaktywnie wychodząca do klientów, śledząca trendy rynkowe i wiedząca, gdzie znajdować szanse biznesowe. W 2022 roku postanowił spróbować swoich sił w obszarze finansowania projektów IT i jako TS Channel Account Manager dołączył do De Lage Landen Leasing Polska.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE