Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Partnerstwo między Samsung Polska a Bechtle direct Polska będzie rosnąć” – zwycięstwo podczas Samsung Channel Meeting 2023 komentuje zespół Bechtle direct Polska

W trakcie spotkania dla partnerów polskiej dywizji Mobile firmy Samsung zostały wręczone nagrody. W kategorii Największa Sprzedaż Premium 2023 statuetkę odebrała firma Bechtle direct Polska.

Wydarzenie rozpoczęło się sesją merytoryczną spod znaku inspiracji w biznesie. Szefowa sprzedaży B2B firmy, Magdalena Bartoszewicz, opowiedziała w tej części – tytułem wstępu – o pozycji Samsunga w obszarze mobile, w której koreański producent przoduje. Finałem spotkania była gala wręczenia nagród dla kanału partnerskiego.

Przed okiem naszej kamery na temat rynkowych trendów, partnerstwa i kierunku rozwoju biznesu mówili przedstawiciele firmy Bechtle direct Polska, Karolina Romańczuk, Bartłomiej Szponar oraz Łukasz Majda.

 

“Bardzo cieszymy się z tego, że rozwiązania professional, które stanowią też silny punkt działań Samsung dywizji Mobile, rosną i to na każdym szczeblu. Zarówno w B2B, jak i w B2C te rozwiązania cieszą się coraz większą popularnością i bardzo się z tego cieszymy, ponieważ właśnie te rozwiązania są corem naszego biznesu” – podsumował Łukasz Majda.

 

 

W śnieżnobiałym showroomie firmy Samsung mogliśmy usłyszeć o licznych, ale nieoczywistych przykładach zastosowań rozwiązań koreańskiego potentata rynku urządzeń mobilnych. W końcu smartfon czy tablet mogą mieć wiele zastosowań, nie tylko te najbardziej oczywiste. Przejmują np. rolę paneli POS czy urządzeń magazynowych.

Finałem spotkania była natomiast gala wręczenia nagród partnerskich. Samsung uhonorował swoich najlepszych partnerów w Polsce, w obszarze technologii mobilnych. Więcej informacji nie tylko o samym wydarzeniu ale i laureatach wieczornej gali znajdziecie poniżej:

Inspirujące i innowacyjne spotkanie z partnerami! Samsung Channel Meeting 2023 – poznaliśmy najlepsze firmy partnerskie dywizji Mobile!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE