Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Panasonic ustanawia nowy standard w dziedzinie wytrzymałego sprzętu mobilnego do różnych zastosowań, dzięki wytrzymałemu notebookowi TOUGHBOOK 55

Panasonic wypuszcza na rynek trzecią aktualizację czołowego na rynku modułowego, wytrzymałego notebooka TOUGHBOOK 55. Zmodernizowane urządzenie jest dostosowane do coraz bardziej zróżnicowanych ról współczesnego pracownika mobilnego, niezależnie od zadania lub zastosowania. Doskonale równoważy potrzebę łączności, elastyczności i łatwości użytkowania z wytrzymałością, długą żywotnością baterii i bezpieczeństwem.

 

Zaprojektowane z myślą o różnych typach mobilnych użytkowników

TOUGHBOOK 55mk3 to ogromny krok naprzód. Umożliwia użytkownikom w sektorach usług publicznych i terenowych, branży motoryzacyjnej, służb ratunkowych i obrony skorzystanie z jego doskonałej wydajności, zwiększonej łączności i rosnącej potrzeby modularności, aby dostosować się do różnych wymagań pracowników mobilnych.

 

 

Poprzez dalsze rozwinięcie modułowego designu, Panasonic uczynił to urządzenie jednym z najbardziej dostosowywalnych na rynku. Dodano nowy tylny slot rozszerzeń, który będzie dostępny od stycznia 2024 roku, obejmujący czwarte gniazdo USB typu A oraz drugie gniazdo USB typu C. Jest to idealne rozwiązanie do szybkich transferów danych. Uniwersalny slot TOUGHBOOK pozostaje dostępny do wymiany różnych urządzeń peryferyjnych za pomocą prostego przełącznika, dopasowania i kliknięcia.

Moc obliczeniowa procesora Intel Core™ i5 13. generacji z technologią Intel vPro® (Raptor Lake) wzrosła nawet o 12,7% (ocena PC10).® Dla tych, którzy potrzebują niezrównanej wydajności do najbardziej wymagających zastosowań, opcjonalny nowy procesor  Core™ i7 p z technologią Intel vPro® zapewnia wzrost mocy obliczeniowej nawet o 17,4% (ocena PC10). Inne usprawnienia obejmują rozszerzoną łączność eSIM i Dual SIM, co zapewnia dokładną i niezawodną komunikację w trakcie przemieszczania się, najnowszy standard Wi-Fi (Intel® Wireless 6E AX211), który automatycznie wybiera optymalną przepustowość, oszczędzając energię baterii, a także ulepszoną łączność Bluetooth 5.3. To najnowsze urządzenie z systemem Windows 11 Pro jest również dostępne ze sterownikami dla systemu Windows 10, dla tych, którzy jeszcze nie przeszli na nowy system operacyjny.

 

 

Przyszłościowe rozwiązanie dla potrzeb przemysłu

TOUGHBOOK 55 jest idealny dla inżynierów zajmujących się badaniami i rozwojem w branży motoryzacyjnej, którzy potrzebują wytrzymałego i niezawodnego notebooka, aby poradzić sobie z trudnymi warunkami, niezależnie od tego czy działają w odległych lokalizacjach, komorze temperaturowej, czy na torze testowym. Dzięki przechwytywaniu danych telemetrycznych w czasie rzeczywistym urządzenie może z łatwością obsługiwać ogromne ilości danych dzięki doskonałym możliwościom przechowywania i łączności.

W przypadku napraw w obiektach użyteczności publicznej i serwisach terenowych TOUGHBOOK 55 wyróżnia się swoimi wieloma opcjami konfiguracyjnymi i łącznościowymi, obejmującymi także systemy dziedziczone oraz porty specjalistyczne. Dla służb obronnych i ratowniczych TOUGHBOOK 55 oferuje wysoki poziom ochrony danych jako komputer z zabezpieczonym rdzeniem firmy Microsoft oraz poziomy łączności o znaczeniu krytycznym.

 

 

 

W połączeniu z lekkim designem i oceną IP53, która chroni przed kurzem i zachlapaniem wodą, TOUGHBOOK 55 jest odporny na uderzenia i upadki z wysokości nawet 90 cm* oraz bezproblemowo działa w temperaturach od -29°C do +60°C*.

 

Zrównoważony ekosystem

Dla tych, którzy chcą wyposażyć swoją pracę mobilną w ten najnowszy sprzęt, nie ma potrzeby martwić się o dodatkowe koszty. To najnowsze urządzenie jest kompatybilne z większością akcesoriów dotychczasowego ekosystemu, takich jak baterie przenośne i ładowarki, dostępnych w serii TOUGHBOOK 55.

 

– TOUGHBOOK 55mk3 podnosi poprzeczkę dla wytrzymałych urządzeń, które można dokładnie dostosować do wymagań klienta, niezależnie od jego potrzeb. Biorąc pod uwagę, że zrównoważony rozwój leży u podstaw naszego podejścia do gospodarki o obiegu zamkniętym, oferowanie dopasowanego do potrzeb, niezawodnego i wytrzymałego notebooka, który będzie służył użytkownikom końcowym w różnych sektorach przez wiele lat, jest prawdziwym przełomem. – mówi Dirk Weigelt, Senior Product Marketing Manager w Panasonic Mobile Solutions Business Division.

 

AI, jako kluczowy czynnik przyspieszający proces zmiany modelu biznesowego w kierunku serwicyzacji, komentuje Marek Głazowski, Prezes IFS Poland & EE

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE