Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

OVH uruchamia strefę lokalną w Zurychu w Szwajcarii

Europejski dostawca usług w chmurze OVHcloud uruchomił lokalizację Local Zone Edge w Zurychu w Szwajcarii.

Strefy lokalne są odpowiednie dla obciążeń z usługami wrażliwymi na opóźnienia, takimi jak analityka w czasie rzeczywistym, witryny handlu elektronicznego, sieci dostarczania treści (CDN) do odtwarzania i przesyłania strumieniowego wideo oraz gry w chmurze. Usługi obejmują obliczenia, blokową pamięć masową i sieci. Oferują one również klientom OVH większe możliwości w zakresie przechowywania danych.

„OVHcloud, wiodący europejski dostawca usług w chmurze, ogłasza dziś otwarcie swojej Strefy Lokalnej w Zurychu” – poinformowała firma w tym tygodniu. „Nowa infrastruktura centrum danych oferuje klientom w Szwajcarii nowe opcje dostępu do usług chmury publicznej OVHcloud z niskimi opóźnieniami i lokalną rezydencją danych”.

Do 2024 roku OVHcloud planuje otworzyć do 15 Stref Lokalnych, choć firma nie podała jeszcze, w jakich obiektach będzie znajdować się infrastruktura tych stref.

OVH posiada ponad 30 działających i budowanych centrów danych we Francji, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Australii, Niemczech, Polsce, Singapurze, Indiach i Wielkiej Brytanii. Są to zarówno lokalizacje wybudowane samodzielnie, jak i dzierżawione.

OVHcloud wspiera rozwój obliczeń kwantowych w Europie, ogłaszając na konferencji France Quantum 2024 poszerzenie portfolio Quantum Notebooks

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE