Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Obecność Intela w Europie będzie coraz większa!” podkreślił Michał Dżoga, Country Manager Intela w Polsce w programie IT Reseller TV „Liderzy Branży”

W marcu tego roku objął stanowisko Country Managera w Polsce, a już teraz spotkacie go na okładce ostatniego numeru IT Resellera, oraz w rozmowie w ramach cyklu „Liderzy Branży”. Gościem Krzysztofa Bogackiego w IT Reseller TV był Michał Dżoga, nowy szef Intela w naszym kraju. 

Michał Dżoga w najnowszym odcinku „Liderów Branży” wyjaśnia rolę gdańskiego centrum R&D Intela, odpowiada na pytania o sztuczną inteligencję oraz karty graficzne.

 

 

Polska nie jest dla Intela wyłącznie rynkiem zbytu, ale stanowi ważny punkt na mapie Europy dla naszej firmy. To właśnie w Polsce mamy największą inwestycję w kontynentalnej Europie jeśli chodzi o liczbę pracowników – nasze R&D w Gdańsku to dziś już niemal 3 tysiące osób – powiedział Michał Dżoga, Country Manager Intela w Polsce. – (…) Obecność Intela w Europie będzie coraz większa.

 

 

Zapraszamy zarówno do obejrzenia rozmowy na naszym kanale w serwisie YouTube, jak i do przeczytania wywiadu z Michałem Dżogą w najnowszym wydaniu magazynu IT Reseller.

 

„Polska to ważny punkt dla Intela”- podkreśla w wywiadzie okładkowym Michał Dżoga, Country Manager Intel Polska

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE