Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

ISE 2024: Nowe oblicze biznesu i edukacji z rozwiązaniami Optoma

Projektory laserowe 4K, ekrany LED o przekątnej aż 135 cali i monitory interaktywne z system Android – tak marka Optoma widzi przyszłość biznesu i edukacji. Producent zaprezentował najnowsze urządzenia przeznaczone dla firm i szkół na targach branży AV ISE 2024 w Barcelonie.

 

Prezentacje biznesowe w bezkompromisowej jakości

Listę nowości otwierają projektory Optoma ZK810T i ZK810TST (krótkiego rzutu). Oba modele przeznaczone są do profesjonalnych zastosowań biznesowych. Urządzenia laserowe cechuje doskonała jakość wyświetlanego obrazu – obsługują one rozdzielczość 4K i są zgodne ze standardami HDR i HLG.

Ponadto projektory serii ZK810T charakteryzują się bardzo wysoką jasnością (aż 8600 lumenów) i możliwością pracy w trybie 24/7. Wyposażone w stałoogniskowe obiektywy z mechanizmem umożliwiającym automatyczny zoom i regulację ostrości umożliwiają projekcję obrazu o przekątnej nawet 300 cali.

Oprócz projektorów serii ZK810T, do oferty marki Optoma dla biznesu i edukacji dołączą modele ZU707T i 607TST. Łączą one zalety technologii laserowej z przystępną ceną – mówi Aneta Żygadło, Country Manager w firmie Optoma Europe Ltd.Ponadto na targach ISE2024 nie zabraknie urządzeń z cieszącej się coraz większą popularnością serii EX1 i przenośnych projektorów ML1080 sprawdzających się w ciasnych biurach i w terenie.

Wielki ekran to wielkie możliwości

W Barcelonie firma Optoma zaprezentowała również ekran LED All-In-One FHDQ135S o przekątnej 135 cali. Wyświetlacz o jasności 800 nitów i szerokim zakresie kątów widzenia (170 stopni) przeznaczony jest do sal wykładowych, biur, muzeów i sklepów wielkopowierzchniowych.

Urządzenie jest fabrycznie skalibrowane, co pozwala na jego szybką instalację, ale daje przy tym wiele możliwości konfiguracji. Regulację wyświetlanych kolorów i jasności podświetlenia LED, a także diagnostyki ekranu, można dokonać nawet zdalnie korzystając z rozwiązania Optoma Management Suite. Możliwe jest także bezprzewodowe udostępnianie plików z innych urządzeń, łączenie się z nawet czterema źródłami obrazu w celu prowadzenia telekonferencji oraz korzystanie z aplikacji Whiteboard do prezentacji treści.

Monitor do nauki

Z myślą o nauczycielach Optoma opracowała nową serię monitorów interaktywnych Creative Touch 5 III generacji o przekątnych 65, 75 i 86 cali. Wyświetlacz pozwala korzystać z pełnej funkcjonalności pakietu Google Workspace, w tym aplikacji Dysk, Dokumenty i YouTube. Dzięki temu na jednym ekranie, w czasie rzeczywistym, współpracować mogą uczniowie i studenci z różnych miejsc na całym świecie.

Monitor wyposażono w dwa subwoofery, osiem wbudowanych mikrofonów i moduł Wi-Fi 6e. Wielozadaniowość i szybkość działania zapewnia system operacyjny Android 13. Poza funkcjami multimedialnymi (do ekranu można podłączyć szereg urządzeń, w tym moduły NFC do wykrywania ruchu i konfiguracji kont użytkowników, czujniki temperatury i jakości powietrza) wyświetlacz rozpoznaje poziom nacisku oraz konwertuje odręczne notatki i narysowane rysunki na tekst i wykresy.

Ciągle udoskonalamy nasze monitory interaktywne dostosowując je do potrzeb nauczycieli i wykładowców. Chcemy zapewnić im jak najwięcej możliwości, dzięki którym nauka zdalna będzie równie efektywna i ciekawa, co świetnie poprowadzona lekcja w szkolnej klasie – komentuje Aneta Żygadło z firmy Optoma.

Dystrybutorami produktów marki Optoma w Polsce: AB S.A., Exclusive Networks Poland S.A. oraz ALSO Polska sp. z o.o.

Sukces HP jest mierzony sukcesem naszych partnerów – podkreśla w wywiadzie okładkowym Paweł Miszkiewicz, Dyrektor Kanału Partnerskiego HP Inc Polska

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE