Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Nokia podpisuje umowę patentową na 5G z Vivo

Fiński producent sprzętu telekomunikacyjnego Nokia poinformował w poniedziałek, że podpisała wieloletnią umowę licencyjną na patent 5G z chińskim dostawcą smartfonów Vivo.

Jest to szósta duża umowa licencyjna Nokii na smartfony w ciągu ostatnich 13 miesięcy, następująca po porozumieniach z firmami Apple, Samsung, OPPO, Honor i Huawei.

„Umowa rozwiązuje wszystkie toczące się spory patentowe między stronami we wszystkich jurysdykcjach. Warunki umowy pozostają poufne, zgodnie z ustaleniami między stronami” – napisała Nokia w oświadczeniu.

W zeszłym miesiącu grupa podała, że spodziewa się, że Nokia Technologies, jej firma zajmująca się licencjonowaniem własności intelektualnej, wygeneruje w 2024 roku co najmniej 1,4 miliarda euro (1,51 miliarda dolarów) zysku operacyjnego.

Firma planuje zacząć wykazywać sprzedaż netto wynikającą z umowy z Vivo w pierwszym kwartale 2024 roku.

Nokia i Oppo rozwiązują spór w sprawie umowy licencyjnej

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE