Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Newline Interactive wprowadza na rynek nowy interaktywny monitor biznesowy Newline Elara

Newline Elara to według producenta najnowocześniejszy interaktywny monitor dla biznesu, którego w głównym założeniem jest uczynić pracę efektywną, wygodną i szybką. Dodatkowo intuicyjny interfejs, pozwala rozpocząć pracę z monitorem, bez specjalnego szkolenia. Obsługa jest prosta jak używanie smartfona.

Najważniejsze z użytkowego punku widzenia jest pełna kompatybilność z MS Office 365 oraz system operacyjny Google Android 11, który zapewnia bezproblemowe łączenie się z takimi usługami, jak Google Drive, czy OneDrive. By w pełni wykorzystać możliwości interaktywne monitora, w tym wideokonferencji, monitor został wyposażony w kamerę 4K UHD z polem widzenia 120 stopni, w górnej belce monitora zlokalizowano 8 mikrofonów, ze wbudowaną redukcją szumów i pogłosu. Za reprodukcję dźwięku zaś odpowiadają dwa wbudowane głośniki o mocy 20 W każdy i głośnik sub niskotonowy o mocy 15 W. Dodatkowo monitor oferuje komunikację bezprzewodową w postaci obsługi sieci bezprzewodowych WIFI 6.0 oraz łączności Bluetooth 5.0. Do komunikacji przewodowej użytkownik otrzymuje porty USB 3.0 Typ-C, z opcją ładowania urządzeń z mocą 100 W, oraz klasyczne porty USB 3.0 Typ-A. Porty znajdują się na przednim panelu oraz po bokach monitora.

Parametry Ekranu

Zastosowany ekran to panel o rozdzielczości 4K (3840 × 2160 pikseli) i poszerzonej palecie barw Wide Color Gamut oraz jasności na poziomie 400 cd/m² z podświetleniem matrycy Direct LED. Dzięki tej technice panel jest równomiernie podświetlony, a poszerzona paleta kolorów zapewnia naturalne oddanie barw.

Dodatkowo cała powierzchnia ekranu została pokryta unikatową powłoką antyrefleksyjną Newline Optical Bonding, która powoduje, że prezentowany obraz pozbawiony jest wszelkich odbić z otoczenia, zapewnia wyjątkowo szerokie kąty widzenia – 178 stopni, oraz oferuje wyjątkowe doznania podczas pisania na ekranie “jak na kartce papieru”.

Bezpieczeństwo użytkownika i przyjazność środowisku

Najnowsze monitory interaktywne Newline Elara zostały wyposażone w szybę z powłoką antybakteryjną, z certyfikatem TUV. Zastosowana powłoka została wykonana metodą JIS 2801, co zapewnia jej skuteczność antybakteryjną na poziomie 99,9 procent.

Co więcej, wzrok użytkowników chroniony jest poprzez zastosowanie sprzętowego filtra przez niebieskim światłem. Rozwiązanie to jest dużo skuteczniejsze od filtrów programowych oraz nie ma negatywnego wpływu na jakość wyświetlanego obrazu.

Wszystkie monitory z serii Newline Elara zostały wyposażone w czujniki zbliżeniowe, które włączają lub wyłączają ekran po wykryciu osoby w pomieszczeniu, dodatkowo do jednego ekranu możemy przypisać różne profile użytkowników, grup lub całych departamentów. Więc z jednego urządzenia może korzystać większa liczba osób, bez konieczności każdorazowego konfigurowania ekranu pod daną osobę.

Ekosystem Newline

By w pełni wykorzystać potencjał interaktywnego monitora Newline Elara, otrzymujemy od producenta zestaw interesujących narzędzi, które każdemu pozwolą się kreatynie zrealizować.

WHITEBOARD – to nic innego jak biała tablica, która nigdy się nie kończy. Korzystając z dobrze znanych gestów można przesuwać palcem, powiększać i pomniejszać, zmazywać dłonią i oczywiście pisać.

CAST — pozwala na przesyłanie obrazu z dowolnego urządzenia na monitor. Może to być laptop, komputer stacjonarny, tablet czy smartfon. Jednocześnie na monitorze można zobaczyć treści z czterech urządzeń, które nie muszą korzystać z tej samej sieci WiFi co monitor.

BROADCAST — pozwala na przekazanie obrazu z monitora nawet na 200 innych urządzeń w dowolnych lokalizacjach na świecie — wystarczy przeglądarka. Nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji na połączonych urządzeniach.

LAUNCH CONTROL — Oprogramowanie to za pomocą jednego kliknięcia daje dostęp do aplikacji, kalendarzy i połączeń wideo. W ten sposób – szybko i bezpiecznie można zyskać dostęp do swojego konta Office 365.

DISPLAY MANAGEMENT — daje możliwość zdalnego zarządzania monitorami.

ENGAGE — oprogramowanie do nauczania wyposażone w ponad 130 narzędzi
tematycznych.

REACTIV SUITE — narzędzie do współpracy. Nieograniczona, cyfrowa przestrzeń robocza pozwalająca udostępniać multimedia i dokumenty. Prezentować pomysły i efekty pracy, omawiać projekty i nanosić uwagi pracując równie łatwo, ale znacznie wygodniej i efektywniej niż na papierze.

CLASSROOM TOOLS — to dziewięć narzędzi wspierających pracę podczas lekcji — takich jak stoper, kalendarz, podświetlenie czy kurtyna.

APP STORE — każdy użytkownik monitora Newline może skorzystać z biblioteki proponowanych aplikacji. Newline App Store stale się powiększa. Już dziś dostępne są m. in. Google Suite, Starfall, Kahoot, AP News czy Udemy.

Gwarancja i dostępność

Monitory Newline zostały objęte 3- letnią gwarancją producenta z możliwością bezpłatnego przedłużenia do lat 5. Przewidywana żywotność monitora to około 50 000 godzin. Monitory Elara w Polskiej dystrybucji zadebiutują już w lipcu 2022.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE