Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

NetApp zdobywa nagrodę Google Cloud Technology Partner of the Year w kategorii infrastruktura – pamięć masowa 

Nagroda Google Cloud Technology Partner of the Year w kategorii infrastruktura – pamięć masowa jest dowodem na to, jak wiodące w branży technologie pamięci masowej NetApp klasy korporacyjnej, w tym Google Cloud NetApp Volumes, pomagają klientom poruszać się po środowisku chmury dzięki uproszczonemu zarządzaniu danymi, niezrównanej wydajności i niezawodnej ochronie danych. 

Drugi rok z rzędu firma NetApp została doceniona za osiągnięcia w ekosystemie Google Cloud, pomagając wspólnym klientom wdrażać rozwiązania umożliwiające im łatwą migrację, wdrażanie i zarządzanie danymi oraz obciążeniami w Google Cloud bez konieczności zmiany architektury aplikacji.

„Nagrody dla partnerów Google Cloud są wyrazem rewolucyjnego wpływu i wartości, jaką partnerzy zapewnili klientom – powiedział Kevin Ichhpurani, wiceprezes korporacyjny ds. globalnego ekosystemu i kanałów w Google Cloud. – Z dumą ogłaszamy, że NetApp został zwycięzcą nagrody Google Cloud Partner Award 2024 i docenić ich osiągnięcia, które umożliwiły klientom sukces w zeszłym roku”.

Oparta na NetApp® ONTAP® usługa Google Cloud NetApp Volumes umożliwia użytkownikom bezpieczną automatyzację i skalowanie wymagających obciążeń, takich jak sztuczna inteligencja, bazy danych i aplikacje natywne w chmurze, za pomocą zaledwie kilku kliknięć, optymalizując koszty chmury bez nadmiernej alokacji.

„Wraz z Google Cloud NetApp w dalszym ciągu rozwija swoją wiodącą w branży ofertę pamięci masowej, oferując Google Cloud NetApp Volumes, która zapewnia bezproblemową integrację jako wspólnie opracowana usługa Google, która obsługuje krytyczne przypadki użycia, od migracji obciążeń na platformę Google Cloud po uruchamianie aplikacji w chmurze natywnych aplikacji i wspierających transformacje, takie jak sztuczna inteligencja – powiedział Eric Han, wiceprezes ds. zarządzania produktami w chmurze w NetApp. – Fakt, że drugi rok z rzędu jesteśmy Partnerem Technologicznym Google Cloud w kategorii Pamięć masowa, podkreśla zaufanie, jakie Google Cloud pokłada w NetApp jako partner równie zaangażowany w zapewnianie klientom inteligentnej infrastruktury danych, która pomaga im szybko się poruszać i dostosowuj się do stale zmieniającej się technologii i krajobrazu zagrożeń”.

Wprowadzona na rynek w sierpniu 2023 r. jako usługa zarządzanej pamięci masowej usługa Google Cloud NetApp Volumes została udoskonalona w październiku 2023 r. o standardową warstwę usług, zapewniając znaczną redukcję kosztów w przeliczeniu na GB, przy jednoczesnym zapewnieniu tych samych wieloprotokołowych usług plików z w pełni zintegrowaną ochroną danych.

Ta usługa dołącza do kompletnego portfolio usług przechowywania danych i przechowywania danych NetApp dostępnych w Google Cloud, które obejmuje cyberodporność, ochronę danych i zarządzanie pojemnością. Umożliwia klientom korporacyjnym bezproblemowe rozszerzanie najbardziej wymagających obciążeń do Google Cloud za pomocą typów usług, które od lat są cechą charakterystyczną technologii centrów danych.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE