Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Nasze produkty wyśmienicie współpracują z ekranami firmy LG” – podkreślił Paweł Umiński, B2B Channel Manager Poland & Baltics Logitech podczas LG Information Display Experience Show

LG Information Display Experience Show to wydarzenie zorganizowane przez LG Electronics Polska dla partnerów z obszaru wyświetlaczy profesjonalnych. Partnerem wydarzenia była firma Logitech. 

LG Electronics zaprosiło swoich partnerów do warszawskiego Kinogramu. Wybór miejsca był nieprzypadkowy, bo znaczną część wydarzenia poświęcono właśnie rozwojowi technologii, które w salach kinowych (chociaż nie tylko tam) mogą dokonać poważnej, technologicznej rewolucji. Rewolucyjne zmiany zaszły także w ostatnich latach w obszarze sal konferencyjnych, za sprawą działalności firmy Logitech.

 

“Nasze produkty wyśmienicie współpracują z ekranami firmy LG” – powiedział Paweł Umiński, B2B Channel Manager Poland & Baltics Logitech – “Nasza współpraca z LG opiera się na doskonałych relacjach. Każde rozwiązanie wideokonferencyjne potrzebuje doskonałego ekranu (…) Ta współpraca daje wiele korzyści naszym partnerom. Nasi dystrybutorzy mają przyjemność z tego, że mogą sprzedawać pełne rozwiązania od Logitech i LG. Jest to współpraca długofalowa, bo rozwiązań wideokonferencyjnych nie kupuje się na rok czy dwa”

 

 

Skoro już mowa o branży technologii audiowizualnych, korzystając z okazji, redakcja IT Reseller pragnie zaprosić przedstawicieli branży na wydarzenie AV Awards 2024, które odbędzie się 11 stycznia 2024. Rozpoczniemy rok w świecie technologii audiowizualnych, spotkamy się, aby celebrować z Wami udany rok w biznesie oraz wspólnie zebrać siły przed nadchodzącym ISE 2024, którego to wydarzenia jesteśmy partnerem medialnym. Razem sprowadzimy niepowtarzalną atmosferę rodem z niezapomnianego, amsterdamskiego Waterhole do Warszawy!

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE