Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Nasze oferty doskonale się uzupełniają” – podkreślił Paweł Cebulski, Solutions Engineer CEE w Logitech podczas LG Information Display Experience Show

LG Electronics zaprosiło swoich partnerów na wydarzenie LG Information Display Experience Show zorganizowane w warszawskim Kinogramie. Partnerem spotkania była firma Logitech.

Co ma wspólnego LG z kinem? Całkiem dużo, bowiem koreański producent jest jednym z czołowych globalnych dostawców technologii związanych z wyświetlaniem obrazu. Technologia stosowana w salach kinowych się zmienia, nie tylko w salach kinowych.

W salach znacznie od kinowych mniejszych tj. w salach konferencyjnych, kluczowe są zarówno obraz, jak i dźwięk. Dostawcą sprawdzonych technologii dla sal konferencyjnych jest wieloletni partner LG Electronics, firma Logitech.

 

“Nasza obecność tu jest podyktowana tym, że nasze oferty doskonale się uzupełniają. Przede wszystkim dlatego, że jest oczywiste, że jeśli chodzi o sprawną wideokonferencję, musimy zapewnić świetne wyświetlanie obrazu (…) dlatego jeśli chodzi o LG, jesteśmy zawsze blisko” – powiedział Paweł Cebulski, Solutions Engineer CEE w Logitech – “Nasza oferta w tym roku skłąda się z właściwie komplety rozwiązań wideokonferencyjnych do małych, średnich i dużych sal konferencyjnych. Naszym najnowszym “dzieckiem” jest Rally Bar Huddle – (…) kamera przeznaczona do najmniejszych sal, gdzie nie potrzeba dodatkowych mikrofonów czy dwóch monitorów. (…) W ofercie pojawiła się też nowa propozycja, która adresuje potrzeby hot-deskingu. (…) To połączenie stacji dokującej z urządzeniem wyświetlającym, co umożliwia wyświetlanie zajętości biurek, ale i telemetrię, która umożliwia tworzenie raportów zajętości biurek.”

 

 

Skoro już mowa o branży technologii audiowizualnych, korzystając z okazji, redakcja IT Reseller pragnie zaprosić przedstawicieli branży na wydarzenie AV Awards 2024, które odbędzie się 11 stycznia 2024. Rozpoczniemy rok w świecie technologii audiowizualnych, spotkamy się, aby celebrować z Wami udany rok w biznesie oraz wspólnie zebrać siły przed nadchodzącym ISE 2024, którego to wydarzenia jesteśmy partnerem medialnym. Razem sprowadzimy niepowtarzalną atmosferę rodem z niezapomnianego, amsterdamskiego Waterhole do Warszawy!

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE