Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Nadchodzące smartfony marki Honor będą wyposażone w funkcje Google AI, w tym Gemini

Chiński producent smartfonów Honor stał się w środę jednym z pierwszych producentów urządzeń, który ogłosił, że wprowadzi funkcje sztucznej inteligencji Google’a do swoich przyszłych urządzeń. 

Jak podała firma, Honor zintegruje generatywną sztuczną inteligencję ze swoim nadchodzącym sprzętem, który będzie zasilany przez Google Cloud.

Rzecznik chińskiej firmy powiedział CNBC, że zaadaptowane funkcje AI obejmą asystenta Google AI Gemini, a także Imagen 2, narzędzie do generowania obrazu z tekstu.

Producenci smartfonów próbują wprowadzić do swoich telefonów funkcje sztucznej inteligencji, aby skłonić użytkowników do aktualizacji do najnowszych flagowych urządzeń. Integracja z funkcjami sztucznej inteligencji Google’a opiera się na tym, że Honor już korzysta z systemu operacyjnego Android amerykańskiej firmy na swoich smartfonach.

Projektowanie zaawansowanych funkcji generatywnej sztucznej inteligencji może być trudne dla poszczególnych producentów smartfonów, dlatego współpraca z Googlem zapewnia im skrót do najnowszych aplikacji generatywnej sztucznej inteligencji, które wykorzystują tę technologię.

W tym roku Honor zaczął omawiać funkcje sztucznej inteligencji w swoich urządzeniach. W lutym firma wypuściła na rynek Magic 6 Pro z funkcją wykorzystującą sztuczną inteligencję firmy, która umożliwia użytkownikom otwieranie aplikacji po prostu patrząc na telefon.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE