Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IFA 2022: LG pod hasłem “Life, Reimagined” zaprezentowało swoje zaawansowane, innowacyjne produkty oraz usługi.

Na targach IFA 2022 LG zaprezentowało zróżnicowaną gamę inteligentnych rozwiązań zaprojektowanych z myślą o potrzebach i gustach konsumentów w zmieniającym się świecie. Pod hasłem Life, Reimagined LG przedstawi swoje zaawansowane, innowacyjne produkty oraz usługi, które w codzienne życie klientów wnoszą nowe możliwości i doświadczenia.

Na stoisku LG odwiedzających przywita 97-calowy OLED evo Gallery Edition. Ten największy na świecie telewizor OLED – model G2 – nadaje domowej rozrywce zupełnie nowy wymiar. Jest to możliwe za sprawą doskonałej jakości obrazu OLED z samoświecącymi pikselami, a także dzięki imponującemu rozmiarowi oraz opartym na AI zaawansowanym technologiom wyświetlania. Na targach IFA zostanie zaprezentowanych kilka najnowszych wielkoekranowych telewizorów LG klasy premium, w tym wielokrotnie nagradzany 88-calowy LG SIGNATURE OLED 8K. W Berlinie zagości również 136-calowy ekran Micro LED o rozdzielczości 4K (3840 x 2160). To innowacyjne rozwiązanie do kina domowego oferuje najwyższą jakość w spektakularnej skali, łącząc samoświecące piksele o wielkości mikrometrów z modułową konstrukcją.

LG-booth_97-OLED.jpg

 

Ci, którzy przybędą na stoisko LG, będą mogli doświadczyć ekscytujących wrażeń z gry na ekranach OLED w strefie Flex Arcade, urządzonej w stylu retro. Wewnątrz znajdzie się kilka stanowisk, gdzie na zainteresowanych czekać będą nowe gry na konsole i klasyki na najnowocześniejszych telewizorach LG OLED – również na pierwszym na świecie wyginanym 42-calowym modelu. To pionierski LG OLED Flex, na którym użytkownik może wybrać optymalną krzywiznę spośród 20 ustawień oraz szereg przeznaczonych dla graczy funkcji i ustawień, jak nigdy przedtem dostosowanych specjalnie do osobistych preferencji.

 

LG-booth_OLED-Flex-scaled.jpg

 

Na stoisku LG przygotowano też strefę Lifestyle: prezentowana będzie tam szeroka gama produktów i usług LG dopasowanych do zróżnicowanych gustów konsumentów. Można będzie w niej na przykład podziwiać najnowsze designerskie telewizory LG OLED Objet, innowacyjne rozwiązania audio – takie jak głośnik bezprzewodowy LG XBOOM 360, oraz ekskluzywne meble i dodatki do domu holenderskiej marki Moooi.

Inne nowości firmy LG pokazywane na targach IFA to m.in.: kompleksowe rozwiązanie do pielęgnacji obuwia – LG Styler™ ShoeCase i ShoeCare, modele pralek i suszarek z AI – dzięki którym pranie jest szybsze i wygodniejsze – a także Aero Furniture – oczyszczacz powietrza w formie stolika, gdzie zatarta została granica między meblem a wysokowydajnym urządzeniem. Na stanowisku Ergo Monitor Workstation odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi monitorami firmy LG, które zwiększają ergonomię i wydajność pracy. Z kolei w sektorze UltraGear Gaming Monitor Play Zone na zainteresowanych czekać będzie duży wybór monitorów do gier.

Wystawę Life, Reimagined można obejrzeć na żywo, odwiedzając stoisko LG na targach IFA 2022 (2-6 września). A dla tych, którzy nie zdołają dotrzeć tam osobiście, udostępnione zostaną filmy na kanale LG Global na YouTube (www.youtube.com/GlobalLG).

 

Jesteśmy gotowi na świat pracy hybrydowej! – podkreśla w wywiadzie okładkowym Kamil Sojka, North East Europe Video Collaboration Lead w firmie Logitech.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE