Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

MWC 2024: Fibocom ogłasza moduł 5G RedCap z serii FM330 napędzany przez MediaTek

Fibocom, wiodący globalny dostawca rozwiązań bezprzewodowych IoT (Internet of Things) i modułów komunikacji bezprzewodowej, wprowadza na rynek nową serię modułów 5G RedCap zintegrowanych z modemem 5G MediaTek T300, który jest pierwszym na świecie pojedynczym układem RFSOC (radio frequency system-on-chip) wykonanym w technologii 6 nm dla 5G RedCap.

Dzięki integracji jednordzeniowego procesora Arm Cortex-A3 w kompaktowym obszarze PCB, seria FM330 to optymalne rozwiązania, które oferują rozszerzony zasięg, zwiększoną wydajność sieci i żywotność baterii urządzenia.

Zgodna ze standardami 3GPP R17, seria FM330 obsługuje główne pasma częstotliwości 5 GHz na całym świecie i jest w stanie osiągnąć maksymalną szerokość pasma 20 MHz. W ten sposób oferuje prędkość transmisji danych do 227 Mb/s dla łącza downlink i 122 Mb/s dla łącza uplink. To wystarczające prędkości dla zastosowań o mniejszej przepustowości danych przy jednoczesnym zrównoważeniu wydajności energetycznej.

W konstrukcji sprzętowej zastosowano format M.2 o wymiarach 30 x 42 mm, korzystając z unikalnego rozwiązania RFSOC zintegrowanego z T300, a także zoptymalizowanej konstrukcji anteny w 1T2R, co znacznie oszczędza obszar PCB. Co więcej, seria FM330 jest kompatybilna z modułem Fibocom LTE Cat 6 FM101, rozwiewając obawy związane z migracją klientów z 4G do 5G. Co więcej, moduł zapewnia schemat modulacji 64QAM/256QAM (opcjonalnie), aby znacznie zoptymalizować koszt i rozmiar.

Rozwiązanie 5G Dongle wbudowane w moduł Fibocom 5G RedCap FM330

Klucze sprzętowe 5G zyskują popularność, zapewniając szybką i niezawodną łączność z urządzeniami przenośnymi w dowolnym miejscu i czasie. Seria Fibocom FM330 obsługuje główne systemy operacyjne, w tym Windows, Linux i Android, aby dopasować się do różnorodności terminali. Wyposażony w standardowy interfejs USB, zapewnia łatwy dostęp do Internetu dzięki technologii plug and play.

„Jako kluczowa część nowo ogłoszonego modemu T300 5G, RedCap jest dla nas środkiem do demokratyzacji dostępu do funkcji 5G, ułatwiając klientom dostarczanie szerokiej gamy urządzeń IoT obsługujących 5G – powiedział Evan Su, dyrektor generalny jednostki biznesowej komunikacji bezprzewodowej w firmie MediaTek.Ściśle współpracowaliśmy z Fibocom jako partnerem, aby zapewnić szybsze i bardziej niezawodne produkty 5G na całym świecie i zapewnić łączność nowej generacji”.

Więcej można się dowiedzieć na stoisku nr 5I33 w hali 5 firmy Fibocom.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE