Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Microsoft i Hitachi łączą siły na rzecz GenAI

W ciągu ostatnich dwóch dekad Microsoft współpracował z Hitachi kilka razy, ale platforma Lumada IoT to wciąż nowość. 

Celem tego rozwiązania jest udostępnienie szerokiej gamy funkcji wykorzystujących sztuczną inteligencję do optymalizacji gromadzenia, analizy, zarządzania i wizualizacji danych.

Ostatnio obaj giganci technologiczni przedstawili nowe, trzyletnie partnerstwo strategiczne, które „będzie skupiać się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań branżowych, które zapewniają transformacyjne rezultaty dla przedsiębiorstw i społeczeństwa” i jest warte miliardy.

Oczekuje się, że w roku budżetowym 2024 planowane przychody działalności Lumada, która ma wpływ na 270 000 pracowników Grupy Hitachi, spadną zaledwie o 0,1 poniżej progu 19 miliardów dolarów.

Produkty, które Hitachi Group wbuduje w platformę Lumada, to Microsoft Cloud, Azure Open AI Service, Dynamics 365, Copilot for Microsoft 365 i GitHub Copilot. W okresie nowego partnerstwa firma Hitachi przeszkoli ponad 50 000 „profesjonalistów GenAI” w zakresie zaawansowanych umiejętności w zakresie sztucznej inteligencji. Jednak w materiałach i metodach szkoleniowych znajdą się także rozwiązania dostarczane przez firmę Microsoft.

Rozwiązania Hitachi sygnowane marką Lumada są wykorzystywane w sektorach energii i mobilności, ale dotykają także wielu innych branż. Według Microsoft i Hitachi oczekuje się, że nadchodzące ulepszenia oparte na sztucznej inteligencji będą miały pozytywny wpływ zarówno na przedsiębiorstwa, jak i na całe społeczeństwo.

Oczekuje się, że to nowe partnerstwo zaowocuje także wspólnymi projektami ukierunkowanymi na usługi w chmurze. W tym obszarze Microsoft i Hitachi planują poprawić bezpieczeństwo, jednocześnie zmniejszając wpływ zaangażowanych centrów danych na środowisko.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE