Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Meta zamyka aplikację Workplace, by skupić się na sztucznej inteligencji i metaverse

Meta Platforms zaprzestanie wspierania aplikacji Workplace przeznaczonej do pracy, ponieważ firma skupi się na tworzeniu sztucznej inteligencji i technologii metaverse, poinformował we wtorek właściciel Facebooka.

Workplace zostanie zamknięty dla klientów w czerwcu 2026 r., ale Meta będzie nadal używać go jako wewnętrznej tablicy wiadomości, podała firma, dodając, że użytkownicy mogą nadal korzystać z produktu do sierpnia 2025 r.

“Przestajemy korzystać z Workplace (aby) skupić się na budowaniu technologii AI i metaverse, które naszym zdaniem fundamentalnie zmienią sposób, w jaki pracujemy. W ciągu najbliższych dwóch lat zapewnimy naszym klientom Workplace możliwość przejścia na produkt Workvivo firmy Zoom, jedynego preferowanego partnera migracyjnego Meta” – powiedział rzecznik Meta.

Aplikacja do komunikacji korporacyjnej, Workplace, została po raz pierwszy wprowadzona dla firm w 2016 roku z nowymi funkcjami, w tym grupami obejmującymi wiele firm i współdzielonymi przestrzeniami, które umożliwiały pracownikom z różnych organizacji współpracę.

Firma poinformowała, że zasady rozliczeń i płatności pozostaną takie same dla klientów do sierpnia tego roku. Workplace oferuje obecnie miesięczny plan podstawowy w wysokości 4 USD na użytkownika, który można rozszerzyć o dodatki zaczynające się od 2 USD na użytkownika każdego miesiąca. O ile organizacja nie ma stałego planu, jej miesięczny rachunek jest obliczany na podstawie liczby rozliczanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE