Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Marcin Jamrozowicz dołaczył do zespołu Retail w HP Inc Polska, gdzie będzie odpowiadał za rozwój projektu Instant Ink

Marcin Jamrozowicz dołaczył do zespołu Retail w HP Inc Polska, gdzie będzie odpowiadał za rozwój projektu Instant Ink. Do głównych zadań Marcina Jamrozowicza będzie rozbudowa usług subskrypcji druku wśród partnerów HP Inc Polska.

Przed dołączeniem do HP Marcin wprowadzał i rozwijał działalność w MIDEA w regionie CEE. Marcin to doświadczony menadżer, który do HP ma wnieść szeroką wiedzę biznesową, popartą 15-letnim doświadczeniem w sprzedaży na rynkach międzynarodowych w różnych branżach. Swoje doświadczenie zdobywał w firmach takich jak: TOMTOM, TOSHIBA czy HAIER.

Marcin Jamrozowicz jest absolwentem National Louis University, z tytułem magistra ekonomii. W wolnym czasie gra w piłkę nożną i tenisa, lubi podróżować z rodziną.

 

“Z wielką zmianą pojawia się wielka szansa – Nadchodzi nowy rodzaj komputera PC, choć ostrożność jest uzasadniona, jest też podekscytowanie” – podkreśla Andrzej Sowiński, Dyrektor Zarządzający HP Inc Polska

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE