Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Lukardi S.A. zapowiada spotkanie inwestorskie na żywo

W ramach „RelacjeRynku.pl Spotkania Inwestorskie na żywo!”, czyli cyklu spotkań inwestorskich z zarządami spółek giełdowych i debat z ekspertami rynku kapitałowego zapraszamy na spotkanie inwestorskie Lukardi S.A. – spółki informatycznej z rynku NewConnect, świadczącej kompleksowe rozwiązania IT dla biznesu, które transmitowane będzie na żywo na kanale YouTube RelacjeRynku w piątek, 5 kwietnia, o godz. 15:00.

Podczas transmisji Jacek Grobel, Dyrektor Zarządzający RelacjeRynku.pl Agencja Relacji Inwestorskich, będzie gościć Sebastiana Heroda – Wiceprezesa Zarządu Lukardi S.A. Bezpośrednio po zakończeniu rozmowy z Wiceprezesem Lukardi ok. godz. 15:45 przewidziano część kuluarową, dającą zainteresowanym inwestorom i gościom możliwość samodzielnej rozmowy z Wiceprezesem Zarządu Lukardi S.A. – stacjonarnie podczas Invest Cuffs 2024 (obiekt Centrum Kongresowego ICE Kraków). Stanowisko RelacjeRynku.pl Agencja Relacji Inwestorskich oznaczone będzie numerem 4 i zlokalizowane na parterze, nieopodal punktu rejestracji i głównego wejścia.

Lukardi S.A. jest firmą informatyczną, która dostarcza rozwiązania IT dla biznesu. Spółka realizuje dla swoich klientów liczne projekty wdrożenia i utrzymania systemów, jak również oferuje kompleksowe usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa, ochrony danych w sieci i transformacji cyfrowej oraz świadczy dedykowane usługi projektowe IT.

Lukardi S.A. posiada 99,2% udziałów w SI-eCommerce Sp. z o.o., która specjalizuje się we wdrożeniach platformy SAP Commerce, zarówno na rynku polskim jak i globalnym oraz oferuje usługi w zakresie budowania, wdrażania, utrzymania i rozwoju rozwiązań informatycznych dla biznesu.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE