Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Lenovo Top Partners Award 2023: Wieczór pełen wrażeń i celebracja współpracy biznesowej. Kto w tym roku został nagrodzony “Jedynką”?

W Warszawie, 12 grudnia, w samym sercu starego miasta, w eleganckich (acz momentami przypominających labirynt) przestrzeniach Hotelu Verte, odbyła się gala Lenovo Top Partners Award 2023. 

Pod koniec roku, tradycyjnie już, partnerzy Lenovo zjeżdżają się na wydarzenie organizowane przez popularnego producenta komputerów, laptopów, monitorów, serwerów i wielu innych rozwiązań technologicznych, aby wspólnie celebrować rok pełen angażującej współpracy. Lenovo ma niepodważalnie silną pozycję na polskim rynku, budowaną właśnie na współpracy ze swoim wyjątkowo szerokim kanałem partnerskim. Liczba zaproszonych gości, bogactwo kategorii, ale i dużo entuzjastycznych przywitań i uśmiechów, świadczyły o tym, że relacja z kanałem jest wyjątkowo dobra.

 

 

Wydarzenie poprowadzili Wojciech Zaskórski, General Manager Lenovo Polska, oraz znana osobowość telewizyjna, Dorota Wellman.

 

 

“Coroczna Gala Lenovo stanowi dla mnie szczególne wydarzenie. Jest to dzień, w którym mogę spotkać się z tak wielkim gronem naszych Partnerów Handlowych i Dystrybutorów – z ludźmi, którzy są nieoderwalną częścią sukcesów Lenovo” – powiedział ze sceny Wojciech Zaskórski, General Manager w Lenovo Polska. – “Chciałbym jeszcze raz podziękować za Wasze nieustające zaangażowanie w całym 2023 roku, za wspólne projekty i przekazywanie sugestii płynących z rynku, ponieważ to właśnie Wy jesteście najbliżej Klienta i dzięki temu feedbackowi możemy się ciągle rozwijać. Ogromnie cieszę się, że udało nam się po raz kolejny osiągnąć doskonałe wyniki, mimo wielu rynkowych przeciwności. Tradycją Gali Lenovo są oczywiście wyróżnienia Lenovo Top Partners Award, którymi chcemy uhonorować najlepszych Partnerów za tytaniczną wręcz pracę. W tym roku statuetki – „Jedynki Lenovo” – przyznaliśmy w 17 kategoriach”

 

 

Nikt nie ukrywał, że nie był to najłatwiejszy rok, ale jednocześnie, rok pełen wielkich projektów. Wśród nagradzanych kategorii w tym roku była jedna wyjątkowa, bo z więcej niż jednym laureatem. Nagroda Specjalna MEGA DEAL w kategorii Edukacja to uhonorowanie dla tych firm, które podjęły się i zrealizowały potężne wyzwanie, jakim były rządowe zamówienia z programu “Laptop dla ucznia”.

 

Laptopy to oczywiście tylko jeden z licznych sukcesów Lenovo i partnerów tego producenta w mijającym roku. Jednym z obszarów wyjątkowo silnego wzrostu były smartfony. Należąca do Lenovo marka Motorola na polskim rynku osiągnęła niesamowity wzrost, zajmując dziś trzecie miejsce w popularności wśród polskich klientów. To także znalazło odzwierciedlenie w nagrodach wręczonych podczas Lenovo Top Partners Award 2023.

 

Laureaci Lenovo Top Partners Award 2023 w kategoriach:

 

Partner roku w kategorii Projekt PC – Large Enterprise

SMK

 

Partner roku w kategorii Sektor Publiczny

MBA System

 

Partner roku w kategorii Projekt MidMarket

NETZ

 

Partner roku w kategorii Rozwiązania dla centrum danych

WASKO

 

Partner roku w kategorii Rozwiązania serwerowe dla małych i średnich przedsiębiorstw

MADU

 

Partner roku w kategorii Produkty biznesowe SMB

Delkom

 

Partner roku w kategorii Workstation

Sarach

 

Partner roku w kategorii Smartfony

Media Expert – Terg

 

Operator roku

PLAY

 

Partner roku w kategorii Produkty konsumenckie

RTV EURO AGD

 

Partner roku w kategorii Gaming

x-kom

 

Partner roku w kategorii Tablety

Media Expert – Terg

 

Dystrybutor roku w kategorii Serwery i pamięci masowe

TD SYNNEX

 

Dystrybutor roku w kategorii Produkty biznesowe

Ingram Micro

 

Dystrybutor roku w kategorii Produkty konsumenckie

AB S.A.

 

Dystrybutor roku w kategorii Smartfony

NTT System S.A.

 

Nagrodę Specjalną MEGA DEAL w kategorii Edukacja otrzymały firmy:

Euvic, Galaxy Systemy Informatycze, Infonet Projekt SA, IRS Image Recording Solutions, MBA, Media Expert – Terg.

 

Od lidera rynku oczekuje się pewnego rozmachu, skali i elegancji. Lenovo, jak co roku, nie zawiodło, organizując swoją galę wręczenia charakterystycznych nagród partnerskich. Chociaż ze szkoły wynosimy raczej brak chęci otrzymywania jedynek, tak te wręczane na gali Lenovo, są branżowym obiektem pożądania od lat. Nic dziwnego – każdy, kto ma w firmowej gablotce takie wyróżnienie, musiał osiągnąć sukces w swoim obszarze działań, a “Jedynka” jest tego zwieńczeniem.

 

 

“Dlatego jeszcze raz gratulujemy tegorocznym nagrodzonym i życzymy kolejnych sukcesów!”

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE