Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Lenovo mianowało Patricię Wilkey na stanowisko Senior Vice President and General Manager of International Sales w Lenovo Solutions and Services Group

Doświadczona managerka dołącza do Lenovo, gdzie będzie odpowiadać za globalne działania sprzedażowe Grupy Solutions and Services (rozwiązań i usług). 

Patricia Wilkey została mianowana na stanowisko starszego wiceprezesa i dyrektora generalnego ds. sprzedaży międzynarodowej, gdzie będzie kierować sprzedażą i działaniami związanymi z wprowadzaniem produktów na rynek w ramach Grupy Rozwiązań i Usług (SSG) w regionach Azji i Pacyfiku, EMEA, Ameryki Północnej i Ameryki Łacińskiej. Wilkey zastępuje odchodzącego starszego wiceprezesa i dyrektora generalnego ds. sprzedaży międzynarodowej SSG firmy Lenovo, Yu Jie, który odchodzi na emeryturę pod koniec czerwca 2024 r.

Wilkey przeszła do Lenovo z DXC Technology, gdzie spędziła siedem lat na wyższych stanowiskach kierowniczych. W strukturze Lenovo będzie podlegała Kenowi Wongowi, wiceprezesowi wykonawczemu i prezesowi Lenovo Solutions and Services Group. Wilkey będzie nadzorowała bezpośrednią i pośrednią sprzedaż rosnącego portfolio produktów Lenovo obsługujących sztuczną inteligencję, w tym rozwiązań do cyfrowego miejsca pracy, rozwiązań w chmurze hybrydowej, rozwiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju i rozwiązań pionowych AI , a także globalne usługi produktowe i oferty usług (aaS), w tym urządzenia Lenovo TruScale i infrastrukturę jako usługę.

Ken Wong, wiceprezes wykonawczy i prezes Lenovo Solutions & Services Group, powiedział:

„Bardzo się cieszę, że mogę powitać Patricię w Lenovo na tym kluczowym stanowisku. Jej głębokie zrozumienie branży usług, rozległe doświadczenie i sprawdzone przywództwo w globalnej sprzedaży i na stanowiskach związanych z rozwojem strategicznym będą nieocenione, gdy będziemy pracować nad udostępnieniem pełnej mocy naszych rozwiązań i usług opartych na sztucznej inteligencji naszym klientom na ich drodze do transformacji cyfrowej. Jestem pewien, że ​​jej bogata wiedza specjalistyczna i wizja strategiczna wyniosą nasz sukces na nowy poziom”.

 

„To ekscytujący czas dla branży technologicznej, szczególnie ze względu na szybki postęp w dziedzinie sztucznej inteligencji, i jestem podekscytowana możliwością dołączenia do Lenovo. Nie mogę się doczekać dalszego rozwoju działu rozwiązań i usług Lenovo oraz wprowadzenia na rynek najnowszych rozwiązań obsługujących sztuczną inteligencję” – skomentowałA Wilkey.

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE