Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Koniec 12-ściennej kostki (K12) z cenną zawartością. Wiemy dlaczego Intel rezygnuje z niezwykłego opakowania dla procesorów Core i9-9900K?!

Na globalnej premierze tego procesora miałem okazję gościć osobiście. Pamiętam, że podczas odbywającej się w Nowym Jorku prezentacji Core i9-9900K wrażenie robiły nie tylko wykresy wydajności, ale też zaskakujące opakowanie, w formie 12-ściennej kostki. 

 

Core i9-9900K debiutował w październiku 2018 roku i wówczas był najmocniejszym procesorem dla platform mainstreamowych. Wysoko taktowany, ośmiordzeniowy. z odblokowanym mnożnikiem – taki CPU zyskiwał dodatkowy splendor dzięki charakterystycznej kostce, w której był dostarczany. Niestety, Intel rezygnuje z tego ostatniego elementu (z samego procesora oczywiście nie – zakładam, że pozostanie on w produkcji jeszcze dłuższy czas, bo zapotrzebowanie ze strony użytkowników szukających możliwości upgrade’u swoich PC na platformie LGA1151 będzie zapewne z czasem malało, ale pozostanie aktywnym zjawiskiem). Intel po prostu uznał, że skoro ten CPU nie jest już topową jednostką, to zapewne “nie zasługuje” na swoje nietuzinkowe opakowanie.

 

 

Od 26 czerwca Intel zaprzestanie produkcji zestawów box w formie charakterystycznej, niebieskiej kostki 12-ściennej. Ostatnia dostawa takiej wersji procesora została zaplanowana na 10 lipca. Sam CPU zapewne będzie dostępny dużo dłużej, tyle, że w zdecydowanie bardziej konwecjonalnym opakowaniu.

 

https://itreseller.com.pl/itrnewmicrosoft-pokazuje-przyszlosc-mediow-ai-zastepuje-dziennikarzy-w-portalu-microsoft-news-z-czasem-wszystkie-serwisy-informacyjne-beda-musialy-zrobic-to-samo/

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE