Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Kolejne problemy Tajwanu po trzęsieniu ziemi – ponad 170 wyłączonych stacji bazowych

Tajwańska Narodowa Komisja Łączności (NCC) poinformowała, że w wyniku porannego trzęsienia ziemi ucierpiały 172 telekomunikacyjne stacje bazowe.

Trzęsienie uderzyło w pobliżu miasta Hualien około 7:58 czasu lokalnego. Na chwilę obecną potwierdzono śmierć siedmiu osób, a co najmniej 700 zostało rannych.

Jak donosi Taiwan News, wszystkie trzy główne tajwańskie firmy telekomunikacyjne, Chunghwa Telecom, Taiwan Mobile i FarEasTone, zostały dotknięte największym trzęsieniem ziemi od 25 lat, które nawiedziło wyspę.

Publikacja donosi, że Chunghwa Telecom kataklizm dotknął ich 125 stacji bazowych, Taiwan Mobile zgłosił 33, a FarEasTone Telecom zgłosił ich 14. Wszystkie zostały wyłączone z powodu przerw w transmisji energii.

“Ogólnie rzecz biorąc, dotknięte obszary znajdują się głównie w Yilan i Hualien, przy czym dotyczy to głównie usług związanych z siecią komórkową” – powiedział wiceprzewodniczący NCC Wong Po-tsung.

Wcześniej ujawniono, że Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) wstrzymała działalność i ewakuowała szereg swoich zakładów na Tajwanie.

Tajwan jest szczególnie podatny na trzęsienia ziemi, ponieważ znajduje się w pobliżu zbiegu dwóch płyt tektonicznych. Tajwańska Centralna Administracja Meteorologiczna (CWA) poinformowała, że wstrząsy wtórne o sile od 6,5 do 7 stopni w stali Richtera mogą wystąpić w ciągu najbliższych czterech dni

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE