Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

José Van Dijk nową szefową kanału sprzedaży Cisco w regionie EMEA

José Van Dijk stanęła na czele organizacji Cisco EMEA Partner Sales & Routes to Market. Swoje zadania będzie wykonywała z biura w Amsterdamie.

Przed objęciem nowego stanowiska, przez ostatnie cztery i pół roku José Van Dijk kierowała globalnym zespołem Cisco Operations and Partner Performance. W ciągu 25 lat pracy w Cisco z powodzeniem wprowadziła wiele innowacji w zakresie rozwoju, marketingu, usług czy customer experience.

 

„José jest idealną osobą do poprowadzenia sieci partnerskiej EMEA”, mówi Oliver Tuszik, prezes Cisco na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. „Jej wiedza pozwoli na opracowanie kolejnych usprawnień przy współpracy z partnerami. José ma fantastyczne relacje z partnerami w całym regionie i na pewno pomoże im poprawić rentowność ich działalności. Liczymy na jej doświadczenie szczególnie w zakresie cyberbezpieczeństwa, współpracy i usług zarządzanych oraz widzimy nowe, ogromne możliwości dla naszych partnerów”.

 

José jako nowa szefowa kanału sprzedaży będzie odgrywała ważną rolę w kierownictwie i tworzeniu strategii regionalnej Cisco w regionie EMEA.

 

„Moim priorytetem będzie spędzanie czasu z naszymi partnerami w regionie EMEA, aby jeszcze lepiej poznać ich potrzeby i dowiedzieć się, w jaki sposób możemy wspólnie napędzać regionalny wzrost”, mówi José Van Dijk. „Z niecierpliwością czekam na wzmocnienie istniejących relacji, zbudowanie nowych i dowiedzenie się więcej o wspaniałej pracy, jaką wykonujemy z naszymi klientami”.

 

Więcej informacji o strategii i programie partnerskim Cisco zostanie przedstawionych na Cisco Partner Summit w Miami. Wydarzenie odbędzie się od 6 do 9 listopada 2023 roku.

 

“Schneider Electric pomaga budować bardziej zrównoważoną przyszłość” – podkreśla w wywiadzie okładkowym Małgorzata Kasperska, wiceprezeska Schneider Electric – Secure Power Division MEE Cluster PL/CZ/SK/UA

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE