Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Jesteśmy jedyną firmą o tak szerokim portfolio” – podkreśla Robert Domagała, Dell Technologies w wydaniu specjalnym IT Reseller TV “Liderzy Branży” 

Dell Technologies Forum 2023 było, bez cienia wątpliwości, największym wydarzeniem organizowanym przez pojedynczego vendora na polskim rynku. Dla IT Reseller TV to okazja, by rozmawiać z czołowymi przedstawicielami polskiej branży. Nagraliśmy więc kilka odcinków programu “Liderzy Branży”. Gościem jednego z nich był Robert Domagała, Infrastructure Solution Group Technology Consulting Manager w Dell Technologies.

Skala wydarzenia organizowanego przez polski oddział firmy z Teksasu jest na polskim podwórku swoistą klasą samą dla siebie. Olbrzymia liczba paneli dyskusyjnych, wystąpień, warsztatów i stoisk partnerów – to wszystko decydowało o sile tegorocznego DTF. Podczas Dell Technologies Forum widzieliśmy najszerszą agendę programową spośród wydarzeń producenckich w tym roku. Jest ona odzwierciedleniem szerokości oferty amerykańskiego vendora, co przypomina nam w rozmowie w programie “Liderzy Branży” Robert Domagała, Infrastructure Solution Group Technology Consulting Manager w Dell Technologies.

 

“Nie chcemy postrzegać naszej pozycji lidera wyłącznie z pozycji udziałów rynkowych i wielkości sprzedaży. Chcemy budować innowacje, proponować rozwiązania i nowe spojrzenie na to, co klienci mogą robić” – stwierdził w rozmowie Robert Domagała – “Jesteśmy trzynastą firmą spośród aż 300, które rejestrują patenty. W ubiegłym roku zarejestrowaliśmy ich blisko 2,5 tys. w ubiegłym roku. Przez ostatnie 3 lata wydaliśmy ponad 7,5 mld na R&D, także w Polsce.”

 

Z Robertem Domagałą rozmawialiśmy m.in. o projekcie “Future Builders”, zrzeszającym innowacyjne firmy i organizacje, współpracujące na kilku kluczowych polach rozwoju, m.in. takich jak edge computing, przepływ danych czy cyberbezpieczeńśtwo.

 

“Jesteśmy dziś jedyną firmą, która ma aż tak szerokie portfolio” – wyjaśnił Robert Domagała – “Zaczynając od urządzeń klienckich, laptopa czy stacji roboczej, przez serwery, pamięci masowe, hiperkonwergencję, do rozwiązań w chmurze”

 

 

Dell Technologies Forum to liczne prezentacje, panele i spotkania. Takie wydarzenia to przede wszystkim wyśmienity pretekst do spotkań i poszerzenia listy kontaktów. Tegoroczna edycja była nieco inna od poprzednich, ponieważ w trakcie DTF do standardowej formuły dodano rozdanie nagród partnerskich w 13 kategoriach.

Punktami programu tego wydarzenia poza wręczeniem statuetek były tradycyjne strefy prezentacyjne, wciągające wystąpienia na głównej scenie oraz panele dyskusyjne na mniejszych. Połączenie obu wydarzeń z pewnością dało pełniejszy obraz działalności Dell Technologies w Polsce. Pełną relację z tego wydarzenia znajdziecie poniżej:

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE