Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“IT to rozwój i nieustanna ewolucja – to jest podstawa realizacji strategii każdego przedsiębiorstwa” – podkreśla Karolina Romańczuk, Managing Director Bechtle direct Polska na DTF 2023

W tym roku Dell zdecydował się na połączenie Dell Technologies Forum (na które zwykle składały się wystąpienia, panele i prezentacje) z rozdaniem nagród partnerskich Dell Technologies Partner Awards 2023.

Nagrody przyznano łącznie w 13 kategoriach, co wcale nie jest dużą liczbą, wziąwszy pod uwagę zasięg pól technologicznych, w których gospodarz imprezy funkcjonuje.

Otwarty stosunek do partnerów i budowanie z nimi silnych relacji popłaca w biznesie, to jasne od dawna. Do tej prawdy, przed kamerą IT Resellera, nawiązała Karolina Romańczuk, Managing Director Bechtle direct Polska, podkreślając wagę elastyczności i chęci rozwoju w ramach współpracy:

 

Dell Technologies mają jasno sprecyzowaną strategię długofalowoą, którą skutecznie realizują, mają sprecyzowaną strukturę i pod to odpowiednio dobrane narzędzia, a co najważniejsze: partner i klient końcowy są dla nich najważniejsi. To hołduje naszemu DNA, naszemu podejściu do rynku, ponieważ ludzie są najważniejsi. – podkreśliła Karolina Romańczuk, Managing Director Bechtle direct Polska.

 

 

Szerzej o tym, co działo się 26 września na Dell Technologies Forum 2023, przeczytacie tutaj:

Dell Technologies Forum 2023 już za nami – Poznaliśmy laureatów Dell Technologies Partner Awards 2023!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE