Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Reseller TV “Liderzy Branży” – “Showroom pozostaje miejscem inspiracji” – o nowym showroomie, partnerach, ekranach i technologii rozmawiamy z Michałem Ptakiem i Pawłem Obrzudem z firmy Samsung.

Rozmawiamy o roli digital signage, showroomie Samsunga i co przynosi on we współpracy z partnerami firmy. Gośćmi najnowszego odcinka programu “Liderzy Branży” IT Reseller TV są Michał Ptak oraz Paweł Obrzud z firmy Samsung. 

Samsung w obszarze digital signage to prawdziwa potęga na polskim i europejskim rynku. Ekrany koreańskiego producenta można znaleźć dosłownie wszędzie: w centrach handlowych, w obiektach użyteczności publicznej, na lotniskach, dworcach itd. To zasługa wieloletnich starań zespołu Samsunga, ale też jakości technologii, szerokości oferty i skuteczności partnerów firmy. I to właśnie o tych aspektach rozmawiamy w najnowszym odcinku programu “Liderzy Branży” IT Reseller TV z Michałem Ptakiem – Head of Marketing, Central Eastern Europe oraz Pawłem Obrzudem, Head of Technical Consulting CEED. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka programu “Liderzy Branży” w IT Reseller TV:

 

 

Ważną częścią naszej rozmowy jest najnowszy showroom Samsunga. Po kilku latach firma zdecydowała się nie tyle nawet na modernizację dotychczasowej wersji showroomu, ile na kompletną zmianę koncepcji.

 

“Showroom pozostaje miejscem inspiracji” – powiedział Michał Ptak – “Inspirujemy partnerów naszą technologią, uczymy, prezentujemy nowy lineup, a także to jak technologia się zmienia, tak aby oni mogli dalej ją sprzedawać, prezentować i implementować w swoich rozwiązaniach dla użytkownika końcowego. Jednak też klient końcowy (…) może wiele z tego showroomu wyciągnąć.” 

 

“Cały zespół był na pełnych obrotach” – mówi o operacji przebudowy showroomu Paweł Obrzud – “Niesamowita robota została wykonana przez ten czas, w okresie w którym mieliśmy nadal standardowe obowiązki. Czasami terminarz był bardzo napięty (…) Nie będzie to tylko miejsce spotkań, gdzie możemy pokazać sprzęt. Będzie to miejsce na to, by poprowadzić fajne szkolenie, dzięki zastosowaniu kilku ekranów można zrobić też studio. Webinary, spotkania online – jesteśmy do tego przygotowani.”

 

 

W trakcie rozmowy poruszyliśmy także temat nadchodzących targów ISE 2023 w Barcelonie, na których oczywiście będziemy z kamerą. I chociaż nasi rozmówcy nie zdradzili wiele, to warto zwrócić uwagę na jedną wypowiedź:

 

“Zapowiada się dobrze. Samsung pokaże urządzenia już gotowe do sprzedaży, które będzie można zobaczyć na ISE, a potem w ciągu kliku miesięcy zakupić (…) Otwieramy nowy showroom, widziałem już nowe urządzenia, które będą na ISE i myślałem jak zainstalować je w showroomie. (…) Po czterech latach będziemy zmieniali wygląd” – powiedział Paweł Obrzud.

 

Zatem – zapowiada się redesign, odświeżenie stylistyczne, a nie tylko technologiczne. Sprawdzimy to już wkrótce na ISE.

 

TD SYNNEX rozszerza umowę o współpracy strategicznej z AWS w celu włączenia biznesu sektora publicznego w Europie, w tym w Polsce

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE