Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Reseller TV “Liderzy Branży” – “Służymy profesjonalną pomocą i wsparciem handlowym” zwrócił się do partnerów Samsunga Jacek Klee, Samsung Electronics Polska

W najnowszym odcinku programu IT Reseller TV “Liderzy Branży” gościem jest Jacek Klee, Senior Sales Manager i Head of LCD/M w Samsung Electronics Polska. 

Samsung to niekwestionowany lider rynku monitorów. W naszej rozmowie przypominamy jednak dodatkową korzyść, którą odnoszą partnerzy koreańskiego giganta, a o której nasz dzisiejszy gość mówił podczas swojego wystąpienia na Microsoft Channel Connect.

“Była to świetna okazja, aby jeszcze raz podkreślić przynależność Samsung Electronics do branży IT” – powiedział, odnosząc się do Microsoft Channel Connect, Jacek Klee – “Po raz kolejny to było wyjście ze świata konsumenckiego, rzeczy, które otaczają nas w domu, do świata IT. (…) Mamy jednak ogromny wpływ na to co się dzieje, także u innych producentów. Ostatecznie, jesteśmy bardzo mocną firmą komponentową. W wielu komputerach, serwerach, macierzach, nasze produkty są używane, a co za tym idzie, również ważna jest część displayowa”

Samsung ma rzeczywiście, z racji skali operacji i jej wielosektorowości, wyjątkowa pozycję na rynku. Jak słusznie zauważył manager z Samsunga, stanowi to dodatkową korzyść dla partnerów firmy. Drugi atut, na który zwrócił uwagę Jacek Klee, to nowy showroom, który lada dzień Samsung otworzy w swojej siedzibie w Warszawie. Jest to miejsce, w którym partnerzy Samsunga mogą na żywo zapoznać się z technologią koreańskiej firmy, ale też przyjść ze swoimi klientami.

“Drodzy partnerzy, drodzy Państwo, jeżeli potrzebujecie takiego miejsca i widzicie w tym wartość (…) przyprowadzajcie klientów” – powiedział Jacek Klee z Samsung Electronics – “My służymy profesjonalną pomocą i wsparciem handlowym. Oraz oczywiście kawą”

Wspomniany, zeszłoroczny już Microsoft Channel Connect był rzeczywiście świetnie zorganizowanym wydarzeniem, co mieliśmy okazję obserwować na żywo. Przypominamy więc krótką wypowiedź naszego dzisiejszego gościa, nagraną właśnie na wydarzeniu Microsoftu:

Microsoft Channel Connect 2022: “Nasz program partnerski jest dobry i prosty” – powiedział Jacek Klee z firmy Samsung.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE