Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT RESELLER nr 352/2023 “Grupa ALSO bez tajemnic” w wywiadzie okładkowym Hanna Osetek-Pasquet i Paweł Łasak z ALSO oraz Magdalena Świątek i Arkadiusz Możdżeń z S4E

Wiemy doskonale, że w naszej branży nie ma wakacji. Indywidualnie może i skorzystamy z wypoczynku, ale żadne z przedsiębiorstw IT w Polsce nie spowalnia gdy żar leje się z nieba. Lato to czas planowania i budowania nowych projektów na drugą połowę roku. Dla naszej redakcji to natomiast czas podsumowań i relacji.

Końcówka drugiego kwartału była wyjątkowo intensywna. Zaczęła się galą IT Champions, najważniejszym wydarzeniem w roku dla naszej redakcji. W tym roku spotkaliśmy się w nowym miejscu, w nieco innej, bo wzbogaconej o debaty formule. Nie mam wątpliwości, że była to najlepsza, jak dotąd, gala IT Champions. To nie tylko moja opinia. Rozmawiając z wieloma z Was, naszych czytelników, już po wydarzeniu, taką właśnie ocenę tegorocznej edycji słyszałem najczęściej i nie mogę się z nią nie zgodzić. Wiele organizacyjnej pracy przyniosło efekt w postaci wydarzenia, które wyznaczyło nowy standard dla przyszłych edycji. Jeszcze raz gratuluję wszystkim nagrodzonym firmom oraz zwycięzcom kategorii indywidualnych. To wasza praca, pomysłowość i wysoki poziom zorganizowania napędza tę branżę.

IT Champions 2023 otworzyło cały cykl interesujących wydarzeń, podobnie jak otwiera ten numer. Czerwiec był bowiem niesamowicie nasycony spotkaniami, z których większość niosła solidną wartość merytoryczną i relacyjną. Samsung Memory, ze swoim znakomicie przygotowanym wydarzeniem w Pabianicach, IFS Connect 2023 z mnogością świetnych wystąpień i zagranicznymi gośćmi czy też Epson Kick-Off pełen interesujących rozmów to jedynie część spośród wydarzeń branżowych w czerwcu. TD SYNNEX zaprosił swoich partnerów do Łodzi na Akademię IT, IBM spotkał się ze swoim kanałem partnerskim podczas Business Partner Summit, a w Katowicach odbyło się kolejne Cybersec Forum. Pod względem znaczenia “bank rozbił” jednak Intel, ogłaszając wielomiliardową inwestycję w nową fabrykę, która stanie w podwrocławskiej Miękini. To, przynajmniej w mojej opinii, jedno z najważniejszych wydarzeń w branży z ostatniej dekady. Jakby tego było mało, Związek Cyfrowa Polska obchodził swoje 18 urodziny.

Wszędzie tam, i na wielu innych wydarzeniach była nasza redakcja. Konsekwentnie staramy się być wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla branży rzeczy. Widać to szczególnie na naszym kanale na YouTube, gdzie niemal co chwilę pojawiają się nowe filmy z kolejnych wydarzeń. Wsłuchujemy się w głosy naszej branży, naszych czytelników, czyli także i Twój. Jeśli więc masz pomysł na to, co jeszcze możemy zrobić, by dać głos branży, napisz do nas!

 

Najnowszy numer IT RESELLER nr. 352/2023

(Aby przeczytać lub pobrać, kliknij w link lub poniższą okładkę)

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE