Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT RESELLER nr. 351/2023 “Wartość bezpieczeństwa jest nie do przecenienia” – podkreśla w wywiadzie okładkowym Maciej Kamiński, Dyrektor Samsung Memory na region CEE

Wkrótce lato – czas, w którym pozornie w naszej branży wkrada się pewna senność. Pozornie, bo pod spokojną powierzchnią wiele się dzieje. Mimo iż na część maili już wkrótce odpowiedzą nam autorespondery, to procesy biznesowe nie ustają. Świat biznesu i świat technologii nie znają pojęcia wakacji. Tegoroczny maj i początek czerwca były dosłownie przeładowane wydarzeniami branżowymi, prezentacjami nowych produktów, usług czy oficjalnymi startami ważnych przedsięwzięć. To wszystko przebijać będzie w tym numerze IT Resellera.

Pewnym zaskoczeniem może być fakt, że nie piszemy jeszcze o gali IT Champions 2023. Ta zostanie omówiona szczegółowo w przyszłym numerze, w którym poświęcimy jej, oraz oczywiście laureatom nagród, wiele miejsca. Tutaj chcę natomiast serdecznie podziękować wszystkim obecnym na naszej gali. Cieszę się, że z nami byliście.

W bieżącym numerze dotykamy szerokiego wachlarza tematów. Na okładce Maciej Kamiński, Dyrektor Samsung Memory – mocnym tematem jest więc pamięć, w tym nowe rozwiązania Samsunga dla sektora data center. Skoro data center, to nie sposób nie wspomnieć o otwarciu regionu chmury Microsoftu w Warszawie. Rozmawiamy także o sztucznej inteligencji, rozwiązaniach dla biznesu i możliwościach, jakie daje współczesna technologia. Działając aktywnie z branżą w Polsce staramy się być na wszystkich czołowych wydarzeniach organizowanych przez producentów i dystrybutorów. W tym numerze omawiamy m.in. Lenovo NPT oraz poznańską edycję HPE GreenLake Day.

Niemało uwagi poświęcamy w tym numerze także tematyce druku. Znajdziecie tu obszerny raport z rynku druku, powstały w efekcie rozmów z liderami branży. Jednej z firm związanych z tym sektorem poświęcamy kilka stron więcej – rozmawiamy bowiem z Krzysztofem Modrzewskim, który od dekady trzyma ster w Epson Polska – firmie, która, także od dekady, regularnie poprawia swoje wyniki.

Jak widzicie, dokładamy wszelkich starań, by jak najdokładniej pokazać Waszą pracę, postęp jaki dzięki Waszym firmom się dokonuje. Relacjonujemy, rozmawiamy, pytamy. I chociaż osobiście cenię sobie papierowe wydanie, to widzę, jak coraz większe znaczenie mają inne formy przekazu. Dlatego zapraszam do odwiedzenia naszego kanału na YouTube oraz profilu na LinkedIn. Jak zawsze życzę wam, w imieniu redakcji, sukcesów w biznesie.

 

Najnowszy numer IT RESELLER nr. 351/2023

(Aby przeczytać lub pobrać, kliknij w link lub poniższą okładkę)

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE