Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT RESELLER nr. 350/2023 „Polska to ważny punkt dla Intela”- podkreśla w wywiadzie okładkowym Michał Dżoga, Country Manager Intel Polska.

Wiosenny numer IT Resellera, który trzymasz w ręku (lub przeglądasz w cyfrowej formie), powstawał w wyjątkowych warunkach. Nagromadzenie wydarzeń branżowych, ważnych wystąpień, nowych produktów i usług, czy wreszcie, zmian personalnych u czołowych rynkowych graczy, było w tym okresie szczególnie duże. Wiosna to czas nowości, nowych początków, a tegoroczna nie jest w tym względzie inna.

Na okładce tego wydania – Michał Dżoga, nowy Country Manager Intel Polska, z którym obszerny wywiad przeczytasz na dalszych stronach. Nowe są także opisywane przez nas systemy chłodzenia, które mogliśmy obserwować w data center francuskiego OVHCloud. Jednocześnie, gdy piszę te słowa, faktem staje się także europejska ustawa o chipach, a świat szaleje na punkcie nowych zastosowań sztucznej inteligencji, z ChatGPT na czele. Pomimo trudności ekonomicznych, wojny w Ukrainie i gospodarczej niepewności, świat technologii oferuje coraz więcej rzeczy, które są przynajmniej ciekawe, a których część jest pasjonująca i intrygująca jednocześnie. Trudno dziś o wątpliwość, wobec tego, że stoimy u progu rewolucji napędzanej coraz bardziej wyrafinowaną AI, a ten, kto pierwszy zaadoptuje ją w swoich procesach biznesowych, uzyska przewagę konkurencyjną.

Zanim to jednak nastąpi w pełni, a AI wyręczy nas w co bardziej żmudnych zadaniach, pracowicie sięgajmy do pokładów kreatywności, szukajmy okazji i metod, aby nasze biznesy przeprowadzić przez trudniejszy czas. My także patrzymy w najbliższą przyszłość. A w niej, już za chwilę, kolejna edycja naszej uroczystej gali IT Champions, którą już dla Was szykujemy. Bardzo serdecznie zapraszamy do lektury najnowszego wydania IT Reseller – życząc Wam zdrowia i dobrej lektury.

 

Najnowszy numer IT RESELLER nr. 350/2022

(Aby przeczytać lub pobrać, kliknij w link lub poniższą okładkę)

 

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE