Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT RESELLER nr. 349/2023 „Nasi partnerzy mogą liczyć na jeszcze większe wsparcie”- podkreśla w wywiadzie okładkowym Andrzej Sowiński, dyrektor zarządzający HP Inc Polska.

Początek roku zawsze obfitował w branżowe wydarzenia; od ton nowości spływających z CES, przez połyskujące świeżością ekrany na ISE, aż po telekomunikacyjne cuda prezentowane podczas MWC. Ten swoisty tercet pierwszego kwartału, chociaż nieco odmieniony, powrócił w 2023 roku. Cieszy nas to niezmiernie, a efekty możesz, drogi czytelniku, sprawdzić m.in. na naszym kanale w serwisie YouTube.

Początek roku to także okazja do wielu rozmów – od tych sięgających jeszcze minionego roku, po te wybiegające swoją treścią w przyszłość. Wszyscy staramy się przewidywać, co będzie się działo w nadchodzącym czasie, ale ostatnie lata nauczyły nas w tym względzie pokory. W tym numerze będzie nieco przewidywania biznesowej i technologicznej przyszłości, ale przede wszystkim skupiamy się na wiadomych. Rozmów w tym numerze nie brakuje: obok wywiadu okładkowego z Andrzejem Sowińskim z HP w tym numerze znajdziesz także rozmowę z Markiem Głazowskim z IFS. Rozmawiamy o minionym roku, biznesie i technologii, nie unikając trudnych tematów. Takim właśnie, niełatwym tematem jest chociażby próba przewidzenia, jak będzie kształtował się biznes IT w bieżącym roku. Zasięgnęliśmy opinii zarówno czołowych dystrybutorów, jak i vendorów, by poznać szerszą perspektywę.

Zbliżając się do końca pierwszego kwartału, my także patrzymy w najbliższą przyszłość. A w niej, już za niecałe trzy miesiące, kolejna edycja gali IT Champions, którą już dla Was szykujemy. Bardzo serdecznie zapraszamy do lektury najnowszego wydania IT Reseller – życząc Wam zdrowia i dobrej lektury.

 

Najnowszy numer IT RESELLER nr. 349/2022

(Aby przeczytać lub pobrać wydanie w wersji cyfrowej,

kliknij w link lub poniższą okładkę)

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE