Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2022: nagrody w kategorii “Data center – zasilanie gwarantowane” oraz “Data Center Protection”dla Vertiv Poland.

19 maja 2022 r. odbyła się uroczysta gala magazynu IT Reseller – IT Champions 2022, podczas której w imieniu branży, niezależnych dziennikarzy, a przede wszystkim czytelników, mieliśmy okazję uhonorować najlepsze firmy oraz liderów branży prestiżowymi tytułami IT Champion 2022. Nagrody w kategorii “Data center – zasilanie gwarantowane” oraz “Data Center Protection” po raz kolejny trafiła do Vertiv Poland.

 

Można mieć najbardziej wyrafinowane serwery na świecie – ale zbudowane z nich data center bez prądu będzie jedynie bezużyteczną mieszanką metalu, plastiku i krzemu. To oczywistość. Jednak zapewnienie pewnego, stabilnego i bezpiecznego zasilania wcale już tak oczywiste nie jest. To właśnie w tym obszarze specjalizuje się Vertiv, co docenili nasi czytelnicy, głosując na tę firmę w kategorii “Data Center Zasilanie Gwarantowane”.

 

 

W świecie zdominowanym przez usługi chmurowe i internet, można łatwo zapomnieć, że kwintesencją współczesnych technologii informatycznych jest stabilność ich działania – rzecz niemożliwa do osiągnięcia bez zaawansowanych rozwiązań zasilających, uodporniających centra danych na wszelkie wydarzenia w sieci energetycznej. Vertiv od lat dostarcza czołowym firmom z branży odpowiednią technologię, pozwalającą na optymalne działanie centrów danych nawet w obliczu nieidealnego zasilania zewnętrznego. Wszystko to możliwe jest dzięki optymalnemu rozprowadzeniu zasilania w całej szafie rack.

 

Druga nagroda także skupia się na obszarze data center. IT Champion 2022 w kategorii “Data Center Protection” Vertiv zdobył za sprawą swojego zaawansowanego rozwiązania do zdalnego zarządzania i monitoringu infrastruktury.

 

W wydarzeniu wzięła udział elita polskiej branży IT. Patronat nad galą IT Champions 2022, objęły: Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji – PIIT, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej – PIKE, Związek Cyfrowa Polska – ZIPSEE, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji – KIGEiT.

 

“jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy KOLEJNYCH sukcesów! Do zobaczenia za rok!”

 

IT Champions 2022 – Prestiżowe nagrody branżowe, wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Na gali gościła czołówka branży IT!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE