Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2020 – sylwetki laureatów. Statim Integrator IT AV DS doceniony trzema nagrodami w tym jedną nagrodą specjalną.

Podczas uroczystej gali IT Champions 2020, w imieniu branży, niezależnych dziennikarzy, a przede wszystkim czytelników, uhonorowalismy najlepsze firmy oraz liderów branży IT prestiżowymi nagrodami IT Champion 2020. W wydarzeniu wzięła udział elita polskiej branży IT. Statim Integrator IT AV DS to firma, której długa historia wiąże się nierozerwalnie zarówno z branżą IT, jak i Digital Signage. Łącząc kompetencje z obydwu zakresów, warszawskie przedsiębiorstwo ma wszystko co potrzebne, aby dokonywać interesujących wdrożeń.

 

Redakcja i czytelnicy magazynu IT Reseller docenili Statim w dwóch kategoriach: Producent Roku w kategorii DIGITAL SIGNAGE LED oraz Biznes Partner Roku. 

 

Producent Roku w kategorii DIGITAL SIGNAGE LED

w imieniu firmy, tytuł odebrał Piotr Wypijewski

 

Statim może pochwalić się nagrodą w kategorii Digital Signage LED nie bez przyczyny. Warszawska firma tworzy znakomite ściany LEDowe, które są nie tylko efektowne, ale też łatwe w serwisowaniu. Realizacje oparte właśnie na LEDach Statimu można zobaczyć w wielu galeriach handlowych w całej Polsce m.in. w sklepach Reserved.

 

 

BIZNES PARTNER ROKU

w imieniu firmy Statim, tytuł odebrał Piotr Wypijewski wraz z Magdaleną Nawrat, Karolem Krajewskim oraz Cyprianem Dominiakiem

 

Biznes Partner Roku to druga nagroda IT Champion 2020, która trafiła w ręce firmy Statim. Jest to nagroda przyznawana przez czytelników IT Reseller, wskazująca firmę z którą ogół współpracy daje nie tylko efekty finansowe, ale znacznie więcej. W biznesie liczy się też indywidualne podejście i przyjazny kontakt. Czytelnicy wskazali Statim jako firmę spełniającą te właśnie kryteria.

 

Statim na swoje konto może zapisać indywidualną nagrodę dla prezesa firmy, Piotra Wypijewskiego. O ten nagrodzie napiszemy więcej wkrótce.

 

Patronat nad galą IT Champions 2020, objęła Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji – PIITPolska Izba Komunikacji Elektronicznej – PIKEZwiązek Cyfrowa Polska – ZIPSEEKrajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji – KIGEiT oraz Agencja ISBnews.

 

Jeszcze raz w imieniu swoim oraz całej redakcji IT Reseller bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Dziękujemy że byliście z nami!

 

https://itreseller.com.pl/itrnewgala-magazynu-it-reseller-nagrody-it-champions-2020-przyznane-uroczystosc-to-nie-tylko-prestizowe-statuetki-ale-tez-dwa-jubileusze-oraz-zapowiedz-najnowszych-planow/

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE