Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

ISE 2023: “W tym roku ruszamy z nową edycją szkoleń, w ramach programu partnerskiego” podkreśliła Bogusława Kalawska z Samsung Electronics

Samsung, ze swoją wyjątkową pozycją w obszarze wyświetlania obrazu, jest co roku jednym z najważniejszych wystawców na ISE. Nie inaczej było także podczas tegorocznej edycji. Jednym z naszych rozmówców podczas ISE była Bogusława Kalawska z Samsung Electronics. 

ISE w 2023 roku po raz drugi gościło w Barcelonie. Słoneczne miasto na katalońskim wybrzeżu Morza Śródziemnego stanowi znakomite miejsce do realizacji najwiekszej i najważniejszej imprezy branży AV, co potwierdzają liczby. Zwiedzających była rekordowa ilość, a zapewne niemal każdy z nich odwiedził stoisko Samsunga.

 

“Odwiedziła nas niezliczona liczba system-integratorów. Przygotowaliśmy dla nich pewną niespodziankę” – podkreśliła przed kamerami IT Reseller TV Bogusława Kalawska, Business Development Manager/LED Screens“W tym roku ruszamy z nową edycją szkoleń, w ramach programu partnerskiego, dzieki czemu będzie można uzyskać wiele certyfikatów, odnośnie instalacji ekranów LED. Dotychczas taka możliwość wiązała się z koniecznością wyjazdu do Frankfurtu. Teraz cały zespół mamy u siebie. U nas w Polsce, w showroomie na ul. Postępu 14, będzie można przeprowadzić takie szkolenie, uzyskać certyfikaty i zostać certyfikowanym instalatorem ekranów LEDowych Samsung Electronics Polska”

 

 

W rozmowie z IT Reseller TV Bogusława Kalawska z Samsung Electronics wspomina także o nowościach z obszaru LED display, które Samsung prezentował podczas ISE.

Nasza wideorelacja z ISE 2023 – najciekawsze stoiska, skala i technologie.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE