Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

ISE 2023: “Nasze produkty są zróżnicowane, dostosowane do różnych klientów” podkreślił Jędrzej Filipowski z Hikvision, zapowiadając otwarcie showromu firmy w Polsce

Integrated Systems Europe, wydarzenie częściej określane skrótem, ISE, jest najważniejszą imprezą targową branży AV w Europie. Jest to obszar, na którym coraz lepiej radzi sobie chiński Hikvision. Z IT Reseller TV rozmawiał Jędrzej Filipowski, Business Development Director Professional Display Solutions z Hikvision. 

ISE w 2023 po raz drugi gościło w Barcelonie. Zmiana miejsca, z deszczowego o tej porze roku Amsterdamu, na witającą słońcem stolicę Katalonii najwyraźniej sprzyja temu wydarzeniu, bo, jeśli chodzi o liczby, tegoroczne ISE było wydarzeniem rekordowym. Tłumy były też cały czas obecne na stoisku firmy Hikvision, gdzie mogliśmy zobaczyć nowe rozwiązania tego producenta – skierowane zarówno do biznesu, jak i edukacji.

Jędrzej Filipowski, Business Development Director Professional Display Solutions z Hikvision, opowiedział dla IT Reseller TV o udziale jego firmy w tegorocznym ISE oraz o nowym showroomie, który Hikvision szykuje w Polsce.

 

“Praktycznie cała oferta prezentowana na ISE znajdzie się w nowoprojektowanym showroomie w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 16b, do którego będę mógł Was zaprosić już na wiosnę tego roku” – podkreślił Jędrzej Filipowski z Hikvision – “Showroom jest już gotowy, czekamy na dostawę sprzętu, skonfigurowanie. To miejsce będzie bardzo ciekawą przestrzenią dla spotkań z systemintegratorami i klientami końcowymi. (…) Ta przestrzeń będzie także służyła szkoleniom systemintegratorów”

 

 

ISE w tym roku przytłaczało skalą, a stoisko Hikvision należało do kilku wyróżniających się. Firma zaprezentowała szereg rozwiązań, z których szczególnie ciekawe wydają się te, które oferowały integrację wielu technologii, w tym ekrany z systemem Android, z możliwością instalowania aplikacji.

 

Nasza wideorelacja z ISE 2023 – najciekawsze stoiska, skala i technologie.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE