Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

InvestCloud powołuje Shawna Donovana na stanowisko dyrektora ds. przychodów

InvestCloud, globalny dostawca rozwiązań w zakresie zarządzania majątkiem i aktywami, ogłosił dzisiaj powołanie Shawna Donovana na stanowisko dyrektora ds. przychodów („CRO”), odpowiedzialnego za strategię firmy dotyczącą sprzedaży i zarządzania klientami na całym świecie, z naciskiem na wzmacnianie tworzenia wartości i wyników dla klientów.

Shawn Donovan, obejmując nowe stanowisko w InvestCloud, zapewnia rozległe doświadczenie w dziedzinie usług finansowych i branży technologicznej. Spędził on ponad 30 lat, odgrywając coraz ważniejsze role kierownicze na szczeblu globalnym i odpowiadając za sprzedaż i zarządzanie klientami, strategię i operacje oraz zarządzanie ogólne w firmach EDS, Acxiom, Fiserv i Neustar. Oprócz zasiadania w różnych zarządach wykonawczych i kierowania globalnymi organizacjami sprzedaży na dużą skalę w toku swojej kariery zawodowej, doświadczenie Shawna Donovana obejmuje ponad pięć lat na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży w Fiserv, gdzie zarządzał zespołami ponad 400 kierowników handlowych i osiągał rekordowe wyniki sprzedaży.

Shawn Donovan specjalizuje się w transformacji biznesowej, aby napędzać rentowny wzrost przychodów oraz jest głęboko zaangażowany w pielęgnowanie talentów, rozwój najlepszych w swojej klasie procesów i osiąganie stałych dobrych wyników. Posiada on udokumentowane doświadczenie w tworzeniu zespołów i modeli sprzedażowych, które osiągają pożądane rezultaty.

Przed pracą w Fiserv Shawn Donovan był dyrektorem ds. sprzedaży w Acxiom, gdzie kierował globalną organizacją ponad 375 specjalistów odpowiedzialnych za rozwój sprzedaży i ciągłe wsparcie portfela produktów i usług Acxiom. Z Fiserv przeszedł on do kierowania globalną organizacją sprzedażową obejmującą ponad 300 specjalistów w Neustar, gdzie odpowiadał za sprzedaż, bieżące wsparcie i strategiczny rozwój firmy.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE