Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IFS Connect 2024: Nagrody IFS Business Transformation Awards powędrowały do czołowych partnerów i klientów IFS

Jak co roku podczas IFS Connect wręczono nagrody IFS Business Transformation Awards. Tym razem objęły one 5 kategorii.

IFS po raz kolejny przyznał nagrody swoim czołowym partnerom i klientom. Każda z nagród IFS Business Transformation Awards to osobna historia, nie zawsze łatwa, za to zawsze zakończona sukcesem.

 

W kategorii „Lider Transformacji Biznesowej” nagrodę odebrała firma WZK Victoria, korzystająca z IFS Cloud, co pomaga przedsiębiorstwu na skuteczne monitorowanie działań na różnych etapach, ale też optymalizację procesów operacyjnych. Nie bez znaczenia było także obniżenie emisyjności firmy, poprzez przejście na rozwiązanie chmurowe.

 

W kategorii “Innowacyjny Biznes” nagrodę zdobyła pochodząca z Czech spółka ZAT a.s. Producent systemów sterowania i monitorowania dla elektrowni zyskała uznanie dzięki wyjątkowo płynnej transformacji do IFS Cloud i skutecznym usprawnieniu procesów w obszarach umów sprzedaży i serwisu oraz raportowania, a także usunięcie znacznej liczby dostosowań poprzez uproszczenie procesów przy użyciu standardowej funkcjonalności IFS Cloud, stwierdzono w komunikacie.

 

Kategoria “Partnerstwo Technologiczne Roku” tym razem należała do ZM Postęp. Przedsiębiorstwo otrzymało nagrodę za efektywne wdrożenie, co było możliwe dzięki minimalnej liczbie modyfikacji oryginalnych funkcjonalności systemu. Dzięki temu śląskiej firmie z branży automotive udało się zapewnić wysoką stabilność i niezawodność systemu przy jednoczesnym spełnieniu specyficznych wymagań i oczekiwań branży.

 

W kategorii “Architekt Transformacji Cyfrowej” zwyciężyła firma Energa Operator. Taka decyzja była podyktowana pierwszym w Polsce wdrożeniem systemu IFS MWM wspierającego prace mobilną techników i monterów sieci elektroenergetycznej. Co ważne, firma zintegrowała to rozwiązanie z działającymi już systemami ERP, EAM i GIS innych producentów.

 

W kategorii “Klient Referencyjny Roku” nagrodę otrzymał Mikomax, który przekonał jury swoim podejściem do wdrożeń. Firma m.in. aktywnie dzieli się swoimi doświadczeniami, będąc autorytetem dla innych użytkowników systemu, promując dobre praktyki wdrożeniowe.

 

Wszystkim laureatom jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE