Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IFA 2022: Toshiba zaprezentowała nowe telewizory.

Podczas targów IFA 2022, rozgrywających się w Berlinie w dniach 2-6 wrzesnia, Toshiba zaprezentowała nowe rozwiązania w obszarze TV. 

„Telewizja po raz kolejny stała się w centrum uwagi i nabrała nowego znaczenia dla gospodarstwa domowego” – wyjaśnił na wyczekiwanej konferencji prasowej Toshiby dyrektor sprzedaży i marketingu w Wielkiej Brytanii David Flintoft.

Telewizory z serii QL5D i QA5D zostały zaprezentowane w Berlinie, wprowadzając szeroką gamę przyszłościowych funkcji, które mają na celu „przeprojektowanie telewizji na nowo”. Produkty te zawierają technologię tzw. kropek kwantowych, które są małymi nanokryształami, które świecą pod wpływem światła UV. Ta technologia, znana z wielu obecnym na rynku telewizorów innych marek, może zwiększyć zakres wyświetlanych kolorów nawet o 50%.

Prezentowane zestawy telewizyjne integrują oprogramowanie takie jak Google Play, TikTok, Netflix, Prime Video, co oczywiście zawdzięczają systemowi Android TV. Toshiba QA5D oferuje widzom także obsługę Dolby Vision i Dolby Atmos. Model QL5D obsługuje technologię TRU Picture, która może zapewnić użytkownikom płynne, przeskalowane i szczegółowe wrażenia podczas oglądania.

„Nic nie zastąpi kontaktu twarzą w twarz, ponownego połączenia się ze starymi przyjaciółmi i po raz pierwszy z nowymi” – powiedział Flintoft o powrocie Toshiby na IFA Berlin –  „Dlatego IFA, w szczególności dla naszej branży, nie ma sobie równych”.

 

IFA 2022: Honor wraca z nowościami – w nowych smartfonach czuć “ducha” Huawei.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE